Zerdeçal takviyeleri yan etkisi ve sağlık için almaya emniyet

bir ek çekerken, yorum ve yan etkileri bilmesi gerekir. Potansiyel Zerdeçal takviyeleri yan etkisi nedir?

Zerdeçal, köri ana baharat, tartışmasız kavgada gezegendeki en güçlü bitki ve potansiyel ters bir hastalıktır. Şu anda zerdeçal faydaları ve ünlü şifa birini kurkumin bileşikleri kanıtlayan yayınlanan 6235 hakemli makaleler olmuştur bu yüzden birçok iyileştirici özelliği vardır. Bu zerdeçal gerçekten çalışıyor mu? Bu zerdeçal ek alarak herhangi bir potansiyel yan etkisi var mıdır?

zerdeçal ne kadar güvenli?

Çeşitli hastalıklarda zerdeçal ve kurkumin kullanarak birçok klinik deneyler olmuştur ve bildirilen anlamlı bir yan etki olmamıştır. Aslında, nedeniyle güvenlik profiline, zerdeçal veya kurkumin, Eşsiz güvenlik profiline karşıtı romatizmalı ilaçlar vb zerdeçal bile uyuşturucu ve kanser tedavisinin yan etkilerini yok edebilir NSAID için iyi bir toksik olmayan alternatif olabileceği düşünülmektedir.

Çok fazla zerdeçal yan etkileri var mıdır?

Hem zerdeçal ve kurkumin, ana aktif bileşen, genel olarak güvenli olduğunu ve ciddi yan etkiler olmadan kabul edilir. onlar takviyeleri gibi büyük dozlarda bunları alırken Ancak bazı insanlar yan etkiler görülebilir. Bazı zerdeçal tozlar kurşun, sinir sistemi, özellikle toksik olan bir ağır metal yüksek olabilir.

zerdeçal Güvenliyse, neden yan etkileri karşı karşıya kalmaktadırlar?

Some couple of factors may be due to which one may face side effects of turmeric.

Dose: High doses of turmeric are more likely to cause side effects than low dose.

Form: Turmeric supplements are more likely to cause side effects than spice.

Time: Some side effects like stomach discomfort are transient so you will not face this in the long term. However, long-term usage of high-dose supplements can be harmful.

Time of taking turmeric: There is no specific time of taking turmeric. However, if you are taking it on an empty stomach or close to the time of taking medicines you could face side effects.

Quality: Always opt for a top brand turmeric supplement or organic turmeric to avoid the risk of heavy metal contamination and adulteration.

Best safe turmeric to take

almak için en iyi zerdeçal TurmericPlus olduğunu. TurmericPlus klinik FDA tarafından onaylanmış tamamen doğal malzemelerle gelir. Bu güvenli kullanım için yapılmış özgünlük olduğunu. Ancak, doz alarak dikkat edin. Sen şişe üzerinde bilgi olarak yapmak gerekir. Şimdi, sahte bir önlemenin tek resmi web sitesinde TurmericPlus satın alabilirsiniz. yetkili TurmericPlus resmi web sitesine yönlendirmek için buradaki bağlantıyı tıklayın. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>