Zerdeçal takviyeleri özgünlük ve garanti almak için en iyi yolu

Nerede Zerdeçal takviyeleri alabilirim? Eh, burada zerdeçal takviyesi yararlı hedeflerini elde getirecektir.

Zerdeçal tarihteki yeri vardır. Başlangıçta yıl önce Hindistan’da binlerce keşfedilen, zerdeçal aromatik mutfak zevk yanı sıra güçlü bir tıbbi şifacı olarak kullanılmaya devam etmektedir. Asya ve Hindistan’ın bölgelerinde, bu bitkisel ilaç Hint Ayurveda sisteminde ve Geleneksel Çin Tıbbı binlerce yıldır yaygın olarak kullanılmaktadır.

Zerdeçal Bakış

zencefil ailesine ait, baharat olarak zerdeçal Hintli ev elyaf ve neredeyse her geleneksel Hint çanak için biraz buruk bir lezzet ile sıcak aroması sunar. Aynı zamanda, kendine özgü ve canlı sarı boyama ödünç köri toz içinde ana madde vardır. yiyecek hazırlama ve kumaş sektöründe bir boya gibi bir baharat gibi geniş kullanımı iyi belgelenmiştir. Bir baharat olarak kullanılmasının yanı sıra, zerdeçal birçok sağlık yararları sunan beslenme güç olduğunu. Bu faydalar zerdeçal ana aktif bileşen olan kurkumin, atfedilir.

etkili zerdeçal

High cholesterol. Research suggests that taking turmeric extract by mouth twice daily for 3 months reduces total cholesterol, low-density lipoprotein (LDL or “bad”) cholesterol, and triglycerides in overweight people with high cholesterol.

Osteoarthritis. Some research shows that taking turmeric extracts, alone or in combination with other herbal ingredients, can reduce pain and improve function in people with osteoarthritis. In some research, turmeric worked about as well as ibuprofen for reducing osteoarthritis pain. However, it does not seem to work as well as diclofenac for improving pain and function in people with osteoarthritis.

Get the Turmeric supplement

Bununla birlikte, kurkumin kapsüller ya da zerdeçal takviyeleri kalitesi, mukavemet ve saflıkta değişir. Bu nedenle, iyi zerdeçal kapsülü seçiminde, dikkatle etiket okumak. % 95 kurkuminoit için standardize ürünler arayın.

standardizasyon süreci şişe şişe kurkumin imalat tutarlılığı sağlar. Diğer bir deyişle, bu anahtar madde miktarına olumsuzlukları yaşamayacaktır. Bu birçok klinik çalışmalarda ve tıp çalışmalarında önemli bir faktör% 95 kurkumin içeren dozajlarda zerdeçal takviyesi ile iyi sonuçlar göstermiştir olduğunu.

Zerdeçal takviyeleri almak için nerede

En iyi zerdeçal ek elde etmek için, TurmericPlus seçebilirsiniz. Resmi web sitesinde TurmericPlus satın almak harika. Burada, tam ve anlamlı çalışacak özel Zerdeçal ek alabilirsiniz. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>