Zelený čaj a hubnutí

Naloženo s antioxidanty a různými látkami, zelený čaj může pomoci dosáhnout úbytku hmotnosti a dokonce i získat další zdravotní výhody.

Ačkoli černý čaj je nejpopulárnější druh čaje, to představuje zhruba 84 procent veškerého čajového spotřebované zelený čaj se údajně roste mnohem vyšší objem než černé.

Náš odhad je, že je to proto, že potenciální role zeleného čaje je v hubnutí. Ve skutečnosti zelený čaj je jedním z nejzdravějších nápojů na světě.

Zelený čaj a hubnutí: souvislost.

Zelený čaj, protože je méně zpracována, má vyšší koncentraci polyfenolů, také nazývané katechiny, než černý čaj. Tyto katechiny v zeleném čaji jsou jednou z aktivních složek spojených s hubnutí. Zabraňují hromadění tuku v těle, stejně jako zvýšení tělesné teploty, takže spálit více kalorií.

Kromě katechiny, zelený čaj je také zdrojem kofeinu. Kofein pomáhá tělu spalovat jak kalorií a tuku, pálení 9 kalorií za každých 100 miligramů kofeinu, pijete.

Jak užívat zelený čaj na hubnutí.

Nemusíte pít hodně zeleného čaje, které vám pomohou zhubnout. Zatímco výhody hubnutí lišit v závislosti na různou dynamikou, byly nalezeny pití za pouhých 2,5 šálků zeleného čaje denně.

Zelený čaj obsahuje mnoho živin, včetně antioxidantů a anti-rakovinou a mozku zdravé sloučenin. Jedna věc je jistá: bez ohledu na to, zda budete zbavit kil s zeleného čaje, pít stejně.

Všechny druhy čaje jsou zdraví prospěšné.

Všechny čaje (nejen v zeleném čaji) ve skutečnosti obsahují mnoho zdraví prospěšných látek. S ohledem na všechny druhy čaje, je to dobrý nápad, ale je to těžké ve skutečnosti.

However, KouTea now has come to allow you enjoying the great benefits of 4 best teas in the world.

KouTea from RDK Global is an incredible blend of green tea, white tea, oolong tea and Pu-erh tea.

Just by drinking two cups of green tea daily, you can already get optimal weight loss benefits. By taking KouTea, you will be able to not only lose weight, but also fuel your body with energy, nutrients, and vitamins to obtain excellent health!