yeşil çay üst kanıtlanmış faydaları

Yeşil çay kanseri akne için her şeyi mücadelede etkili bir mucize içecektir. Yani bir fincan dökün ve yeşil çay faydaları başlasın.

Yeşil çay.

Yeşil, siyah ve oolong çaylar Camellia sinensis bitkisinin gelir. Yeşil çay da antioksidanlar en yüksek seviyede içerirler bu yüzden fermente edilmemiş yapraklarından oluşmaktadır. Örneğin, flavonoid antioksidanlar yeşil çay yapraklarının kuru ağırlığının yaklaşık yüzde 30 oluşturur.

Yeşil çaydaki Faydalı özellikleri.

kırmızı şarap, yaban mersini ve bitter çikolata gibi şeyler bulunan aynı anti-aging bileşikleri – Yeşil çayda bulunan antioksidan ve iyileşme bileşiklerin bazı polifenoller, kateşinler ve flavonoidler çeşitli diğer türlerini içerir.

o kafein küçük miktarlarda ihtiva etmez Buna rağmen, yeşil çay tüketimi bize sunulan en sağlıklı gıdaların bile çok daha fazla sağlık faydaları ile ilişkilendirilmiştir.

Çalışmalar yeşil çay faydaları, yeşil çay diğer birçok otlar, baharatlar, meyve ve sebzeler daha fazla iyileşme bileşiklerini içeren nedeni vardır gerçekten bunu bir güçlü hale bulduk “superfood.”

yeşil çay inanılmaz faydaları.

  1. Birden kanserleri önlemeye yardımcı olur. Yeşil çay yardım öldürmek kanser hücrelerinde Polifenoller ve bunların ilerlemesini, çeşitli kanserlerin önlenmesi için önemli bir rol durdurun.
  2. Kalbin sağlıklı olun. Yeşil çay flavonoidler önemli miktarda, LDL kolesterol arıza yavaşlama kan pıhtıları önler ve kan damarı fonksiyonunu geliştirerek kalp hastalıklarına karşı koruyan antioksidanlar içerir.
  3. Boost your brain. two green tea compounds, L-theanine and caffeine, can significantly boost levels of attention and alertness, building on what is already known about the brain benefits of green tea.
  4. Clear up acne. study found that even a mild dose of green tea’s antimicrobial and antioxidant compounds erased almost two-thirds of pimples from people with mild to moderate acne when used twice daily for six weeks.

Other benefits of green tea are lowering stress, relieving asthma symptoms, reducing puffy eyes, treating allergies, fighting urinary tract infection and soothing arthritis.

Green tea alone is already so powerful to help improve our health. Imagine if green tea is combined with other best teas, the positive results must be even greater.

That is what RDK Global offers to dieters with their unique product – KouTea. It is a blend of four healthy teas: green tea, white tea, oolong tea and Pu-erh tea.

If the four best teas in the world have been combined, there are no other healthy beverages or foods can beat them. KouTea is a super product with unique formula that has no equal rivals.