Yağ yakıcı takviyesi bir ketogenic diyet desteklemek için

Eğer bir ketojenik diyet en iyi sonuçları elde etmek istiyorsanız, size bir yağ yakıcı ek dahil etmek önerilir.

ketojenik diyet nedir.

Bir ketojenik diyet orada diğer birçok diyetler farklıdır. Genellikle ancak ketojenik diyet aksini, düşük bizim yağ alımını tutmaya uyarıldı.

Bunu izleyen zaman sizin yağ alımı 70 günlük toplam kalori alımının yüzde 60’ını oluşturan gerektiğini tavsiye edilir (ancak kurabiye yüklü yağ doldurulmuş bir pizza türü!) Bu mensup insan yapımı yağlardır trans yağ ailesi!

vb balık, avokado, fındık, fındık ezmesi, yumurta sarısı, zeytin gibi sağlıklı seçenekler Stick

Bizim çok sevilen proteine ​​ilgili olarak, gıdalar günlük kalori alımının yaklaşık 20 ila 30 yüzde kalmalıdır. Bu, yalnızca karbonhidratlar bırakır; günde 50g aşağıya karbonhidrat tutmak için tavsiye edilir. Vücudunuzun ketozis olarak bilinen bir durum girebilirsiniz budur.

Ketozis vücudunuzun normalden daha kanınızdaki ketonların yüksek seviyelerde olan bir metabolik durumdur. Ne zaman bu durumda, lipit metabolizması enerji bozulmamış. Bu beden tercih ederim mideye sahip karbonhidratlardan kaynağı o değil, yakıt olarak kullanmak üzere saklı vücut yağ yıkmak başlayacağı anlamına gelir.

Ketogenic diyet yararlanır.

ketojenik diyet içerir faydaları:

  • Vücut yağ yakıcı.
  • Zihinsel berraklık.
  • Artan biliş, geliştirilmiş fiziksel enerji.
  • yoksunluk hiçbir duygu daha az açlık yaşamaya çünkü.
  • rafine karbonhidrat hiçbir alımı için çok az gelen Sabit kan şekeri seviyeleri.
  • Skin improvements in those with acne.
  • Improved triglyceride and cholesterol levels.
  • Mantained normal hormone levels.

Using fat burner supplement to support ketogenic diet.

The ketogenic diet is designed to help you shift your body from burning glucose {created from carbohydrate intake} as the main source of energy and fuel to burning fat for fuel and energy  – this shift is revered to as ketosis.

When making the shift from being a “glucose burner” to a “fat burner,” the right supplement will help you make a smoother transition.

If you need a reliable support to your effort in a ketogenic diet, then just add Ph.375 with this. You will definitely get fantastic results.

Ph.375 is a healthy supplement.  All used ingredients in the supplement are natural and clinically proven, so you don’t need to worry about anything. After taking this you don’t feel any dizziness and discomfort.