steroidler kas bina için önerilmez nedenleri

Bazı erkekler herkes hızlı kas kazanmak için steroid kullanan düşündürmektedir asla. steroidler kas bina için önerilmez nedenleri nelerdir?

bunlar kas hızlıca oluşturmak için hak talebinde bulunulduğundan Steroidler popüler hale gelir. Bu bina takviyesi steroidler kullanım Aksine hakkında karoserciler dikkatini çekti edilmiştir. Bazı sağlık danışmanları steroidler kas bina takviyesi için iyi değildir düşündürmektedir. Onlar doktor talimatı ile belirli durumlar için kullanılabilir. Birkaç steroid ürünler bina kas için önerilmez bazı nedenleri vardır?

Eğer kas bina takviyesi almak varsa, vücudunuz için etkileri nelerdir düşünmelisiniz? Yasadışı, steroidler hızlı kas inşa etmek için kullanılır, ancak doktor reçetesi ile diğer tıbbi amaçla izin verilir. Alarak steroidler kullanmaya devam için vücudunuzun kötü yan etkileri neden olabilir. Onlar etkileyebilir senin fiziksel ve benzeri kalp krizi, yüksek tansiyon, karaciğer bozukluğu, kanser riski, saç dökülmesi, akne ve gibi psikolojik. Onlar da böyle devam sinirlilik, olumsuz duygular, saldırganlık, depresyon, huzursuzluk ve gibi psikolojik böyle bazı ciddi zihinsel duruma sebep.

güvenle vücut kas kazanıyor için uygun yöntemler biliyorum eğer, daha iyi olurdu. Eğer gıdaların beslenme kontrol ve iyi egzersiz programları yapmalıdır. Bu eserler doğal kas yapmak için vücudunuzun durumunu tutmaya yardımcı olabilir. Ve, olumsuz etkilerin endişe etmeyin var. Hatta, günlük egzersizler için enerji seviyelerini artırabilir.

steroidler etkileri gelince, onlar kas bina takviyesi için tavsiye edilmez. Eğer uzun süreli ilaç olarak alırsak Çok tehlikeli olabilir. Diğer tıbbi amaçlar için steroid detaylı bilgi isteyebilir.

kas geliştirme programı için, ABD-FDA onaylı olan güvenli steroid ürün seçmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki şeritte başka BİLGİLERİ güvenli steroidler ürünü kontrol edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>