satın almak güvenilen site: Nasıl indirim TurmericPlus almak

Bazen takviyeleri bayi turmericplus için pahalı bir fiyat verir. Burada, ciddiye İndirim TurmericPlus alacak.

Sadece bir mutfak baharat, zerdeçal ve ana bileşik kurkumin daha fazla uzun bitkisel sağlık geleneklerinde önemli bir yer tuttu. Zerdeçal / Kürkümin takviyeleri: kurkuminoit olarak bilinen bitki bazlı antioksidanlar sunun serbest radikal savaşan antioksidan aktiviteye Destek, standardize formlarda ve karabiber özü ile geliştirilmiş bulunmaktadır.

zerdeçal nedir?

Zerdeçal zencefil ailesinin, Zingiberaceae bir rhizomatous çok yıllık otsu bitki (Curcuma longa) ‘dir. Bu 20 ve 30 ° C (68 ve 86 ° F) ve büyüme yıllık yağışa önemli bir miktarı arasındaki sıcaklıkları gerektirir Güney Asya özgüdür. Bitkiler kendi Rizomlar için her yıl toplanmış ve aşağıdaki sezonunda bu rizomlar bazı yayılır.

Taze kullanılmadığı zaman, rizomlar yaklaşık 30-45 dakika kaynatılır ve daha sonra daha sonra, ortak olarak Bangladeş, Hindistan mutfaklarında bir renklendirici ve tat verici madde olarak kullanılan bir derin portakal rengi-sarı bir toz halinde öğütülür, sıcak fırın içinde kurutulmuştur özellikle köri için, hem de boyama için Endonezya, İran ve Pakistan mutfağı,.

Zerdeçal içindeki beslenme

The turmeric plant, or Curcuma longa, is a herb closely related to ginger. It is cultivated in tropical climates across Asia for its rootstocks, which supply the flavor and pigment of the plant. The rootstocks, which grow underground, but are more of a stem than a true root can be ground into a paste, or dried and ground into a powder.

Turmeric contains beta-carotene, ascorbic acid (vitamin C), calcium, flavonoids, fiber, iron, niacin, potassium, zinc and other nutrients. However, the chemical in turmeric linked to its most highly touted health effects is curcumin.

The greatest advantages of turmeric

Growing evidence suggests that turmeric may help protect against Alzheimer. The main constituent of turmeric, curcumin, appears to block the progression of Alzheimer disease in mice. Studies of Indian populations, whose diet is rich in turmeric, show that rates of Alzheimer disease are very low in these groups. More research is needed to confirm or disprove the effectiveness of Turmeric for Alzheimer prevention.

The curcumin found in turmeric may also prevent oxidation of cholesterol, reduce the progression of atherosclerosis, and protect against heart attack and stroke.

Where to get Discount TurmericPlus

Turmeric is available in powdered form as a culinary spice, and in tablets and capsules as medicinal extracts. It should be labeled as standardized turmeric extract or the compound, curcumin.

zerdeçal ekstraktı son zamanlarda çok popüler hale geldikçe, herhangi büyük bir mağazada veya mahallesine yakın eczanede neredeyse satın alabilirsiniz. Büyük mağaza ve bir online mağaza size zerdeçal özütünün çeşitli marka verir. Hatta ürün çeşitli olduğu; bazen fiyat çok pahalı. bir indirim ve özgün turmericplus elde etmek için, resmi dükkanda satın alabilirsiniz. Sadece bu bağlantıyı tıklayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>