Resveratrol účinky jako antiestrogen

Dnes se budeme dívat na účinky Resveratrol jako anti-estrogen a jak se bojuje proti estrogen, stejně jako vedlejší účinky estrogen přináší.

Estrogen. 

Estrogen je produkován přirozeně v lidském těle. Ale ženy mají vyšší hladinu estrogenu než muži.

Nicméně, příliš vysoká hladina estrogenu je velký problém pro muže i ženy.

Vysokým estrogen u mužů může vést ke snížení svalové hmoty, sníženou odolnost a ještě nižší libido. Mezitím vysoce estrogen u žen může vést k rakovině prsu.

Estrogen je klasifikována jako karcinogen, tak to má významný vztah s tím, jak rakoviny vyvíjet a množit. To může udělat zdravé buňky běžet na rakovinné buňky. Čím vyšší je hladina estrogenu, tím rychleji se rakovina může šířit.

Vědci však zjistili, že resveratrol může zpomalit tyto proces. Když vystavení buňky rakoviny prsu na resveratrol, všimli ochranný účinek nebo zpomalení růstu rakoviny.

Resveratrol.

Resveratrol je přirozeně se vyskytující polyphenol nalezený v kůži červené hrozny. Jeho popularita byla rostoucí v uplynulých letech v důsledku vědeckých studií ukazuje sloučeniny s anti-aging, kardiovaskulární zdraví prosazovat a účinky proti rakovině.

Užívání doplněk resveratrol při vysokých dávkách může zvýšit hladinu testosteronu, syntézu blok estrogenu, a aktivovat receptory androgenu.

Resveratrol je antagonista estrogenu.

Estrogen zvyšuje tělesného tuku, snížení svalové hmoty a síly, a může dokonce oslabit sexuální apetit.

Resveratrol has an ability to raise testosterone and reduce estrogen. Resveratrol supplementation is shown to increase blood Testosterone levels up to more than 50%.

Furthermore, resveratrol is an effective aromatase inhibitor, reducing the conversion of testosterone to estrogen. Many evidences clearly demonstrate decreased estrogen level in cells after the administration of resveratrol.

From this, we can conclude that resveratrol is an effective way to improve testosterone levels while preventing aromatization to estrogen.

Our recommendation.

If you want to lower the estrogen levels in your body quickly, take Resveratrol500mg.

Resveratrol500mg contains a unique and powerful formula because it is made from the finest red wine grapes.

Resveratrol500mg will work fast to raise testosterone, lower estrogen, fight free radicals, support the health of your body’s organs and also support your body’s youthful essence.