Resveratrol: pro-testosteron doplněk

Testosteron je primární mužský hormon. Zvýšit hladinu testosteronu s resveratrol a budete zlepšit své celkové zdraví a pohodu.

Testosteron je zodpovědný za podporu růstu svalové hmoty a síly, jakož i zlepšení kostí a metabolické zdraví. Pokud jste opravdový muž, budete určitě chtít mít vysokou hladinu testosteronu v těle. Naštěstí při resveratrol může zvýšit hladinu testosteronu efektivně a bezpečně.

Resveratrol: co to je?

Resveratrol je přírodní fenol nalezený v červeném víně. Má antioxidační vlastnosti, které bojují přebytečný poškození volnými radikály a podporují dobré zdraví a pohodu.

Bylo zjištěno, že nabízí ochranné výhody proti onemocnění srdce, inzulínová rezistence a vysoký krevní tlak, a může také pomoci při dlouhodobém hubnutí a inhibuje vývoj tukových buněk.

Studie ukazují, že živiny mohou přímo zvýšit testosteronu a také inhibují aromatization. vyšetřování.

Může resveratrol opravdu zvýšit testosteron?

Výzkum resveratrol doplnění je velmi zajímavá. Při vysokých dávkách, resveratrol může zvýšit množství steroidů akutní regulační protein v buňkách, a tím i zvýšení konverze z cholesterolu na testosteron v pohlavních žláz.

Kromě zvýšení steroidů akutní regulační protein, resveratrol může zvýšit hladiny testosteronu, prostřednictvím jiného mechanismu také, a to znamená, že tím, že inhibují enzym aromatázu, který převádí testosteron na estrogen. Tento účinek byl viděn v několika studiích.

Vzhledem k tomu, bylo také zjištěno, resveratrol ke zvýšení nitrobuněčné hladiny cyklického adenosin-monofosfátu zpomalením jeho degradaci, to může také aktivovat receptory androgenu (podobně jako forskolinu), a že by to docela solidní přírodní testosteron booster.

Jedinou resveratrol doplněk chceme doporučit, je Resveratrol500mg. Tento produkt je schopen bojovat s volnými radikály vyústily negativními faktory životního prostředí, životní styl, jídlo a stárnutí.

Přichází s ultra-pokročilé vzorce, Resveratrol500mg je neuvěřitelný doplněk, který se můžete spolehnout na podporu testosteronu. S vysokými hladinami testosteronu, budete mít silné fyzické tělo, vysoké energetické a ostré duševní. Všichni vás opravdový muž!