regüle tansiyon ve kilo kaybı için TurmericPlus nasıl kullanılır

Bilinen zerdeçal insan vücudu doğru birçok faydası vardır. Biz nasıl bir kan basıncını düzenleyen TurmericPlus kullanılacağını gösterecektir.

Daha önce kurkumin duymuş olmayabilir, ama muhtemelen, zerdeçal iyi Hint köri ve sarı hardal bir madde olarak bilinir baharat duymuş. Zerdeçal yıllardır büyük bir doğal tansiyon düşürücü ve kalp damar baharat olmuştur ve onun sarı renk güçlü bir antioksidan ve anti-enflamatuar bileşik kürküminin geliyor.

Bu yapışkan, pıhtı oluşturucu kan içerisinde meydana aşırı trombosit agregasyonunu düşürerek kan basıncını azaltmak için tespit edilmiştir. Artı, hayvan araştırmaları daha insani araştırma bu bulguları teyit etmek hipertansif popülasyonda tabi olsa, kardiyomiyopati azaltmak olabileceğini düşündürmektedir.

yüksek tansiyon tehlikesi

semptomlar ortaya çıkmadan önce Yüksek kan basıncı (hipertansiyon) sessizce yıllardır vücudunuzu zarar verebilir. kontrolsüz Sol, bir engellilik, yaşam kalitesiz ve hatta ölümcül kalp krizi ile rüzgar olabilir. zayıf kan akışı (iskemik kalp hastalığı) ve felç başka bir üçüncü kalıba ilgili kalp hastalığının tedavi edilmemiş hipertansiyon kalıpla kabaca yarım insanlar. Burada etkin bir şekilde kontrol değilken neden olabilir komplikasyonlar yüksek kan basıncında bir bakmak.

Anevrizma

Zamanla, zayıflatılmış bir arter içinde hareket eden kan sabit basınçlı çeperinin bir bölümü genişler ve bir çıkıntı (anevrizma) oluşmasına neden olabilir. Bir anevrizma potansiyel yırtılabilir ve yaşamı tehdit eden iç kanamaya neden olabilir. Anevrizma vücut boyunca herhangi arterdeki oluşabilir, ancak vücudunuzun büyük arter (aort) içinde en yaygın olanlarıdır.

Coronary Artery disease

Coronary artery disease affects the arteries that supply blood to your heart muscle. Arteries narrowed by coronary artery disease do not allow blood to flow freely through your arteries. When blood cannot flow freely to your heart, you can experience chest pain, a heart attack or irregular heart rhythms (arrhythmias).

Kidney failure

High blood pressure is one of the most common causes of kidney failure. That is because it can damage both the large arteries leading to your kidneys and the tiny blood vessels (glomeruli) within the kidneys. Damage to either makes it so your kidneys cannot effectively filter waste from your blood. As a result, dangerous levels of fluid and waste can accumulate. You might ultimately require dialysis or kidney transplantation.

How TurmericPlus regulate your blood pressure

The increase in blood pressure caused by L-NAME was partially prevented by piperine and curcumin, but the effect of their combination was less significant. Animals with hypertension had increased wall thickness and cross-sectional area of the aorta, accompanied by a relative increase of PTAH positive myofibrils and decrease of elastin, collagen and actin content. Piperine was able to decrease the content of myofibrils and slightly increase action, while curcumin also prevented elastin decrease. The combination of spices had similar effects on aortic morphology as curcumin itself.

piperin veya kurkumin, daha az bunların kombinasyonu uygulanması, kısmen kronik L-NAME uygulanmasının neden olduğu kan basıncı artışını önlemek için edebilmektedir. baharatlar hipertansiyonun neden olduğu aort duvarının remodeling değiştirin. Sonuçlarımız kurkumin bağımsız yönetim hipertansif eşlik eden hastalık, kan damarı morfolojisinde olumsuz değişikliklerin önlenmesinde daha etkili olduğunu göstermektedir.

Nerede satın için en iyi yerdir?

TurmericPlus önemli ölçüde kan basıncını düzenler kanıtlıyor. Şimdi sıra vücut üzerinde denemek için zamanı. sadece resmi web sitesinde satın unutmayın. online sipariş ayrıca böyle bir düşük fiyat paket veya hatta indirim gibi birçok teklifler verir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>