Peynir altı suyu proteini incelemesi: Eğer tam olarak ne almalıyım?

Böyle bir protein takviyesi olarak besin takviyesi sağlığınıza avantaj getiren inanmaktadır. Bu makale Whey Protein incelemelerini gösterir.

ImpactWheyProtein üstün kaliteli peynir altı suyu protein konsantresi (% 80 protein) içeren bir protein tozudur. orada herhangi düğmeleri (takviyeleri bizim acemi kılavuzuna bakın) için, peynir altı suyu post ve Antrenman öncesi yemekler için idealdir takviyesi yapar proteinin hızlı sindirilen biçimidir.

Peynir altı suyu protein nedir?

Peynir altı suyu, süt, kesilmiş ve gergin sonra geri kalan bir sıvıdır. Bu peynir ya da kasein üretiminde bir yan ürünü olup, pek çok ticari kullanım alanı vardır. Tatlı peynir altı suyu Cheddar veya İsviçre peyniri gibi sert peynir mayası türleri yapımı sırasında üretilir. (Ekşi peynir altı suyu olarak da bilinir), asitli kesilmiş süt suyu örneğin peynir ya da süzme yoğurt gibi süt ürünleri asit türlerinin üretimi sırasında üretilen bir yan ürünüdür.

(Peynir altı suyu elde edilir) peynir altı suyu proteini genellikle bir besin takviyesi olarak satılmaktadır. Böyle takviyeleri vücut geliştirme sporu özellikle popülerdir. Peynir üretimi önemli bir endüstridir İsviçre, olarak, peynir altı suyu böyle Rivella ve Montino olarak karbonatlı meşrubatlar için temel olarak kullanılır. İzlanda, sıvı peynir altı suyu Mysa olarak satılmaktadır.

ImpactWheyProtein nedir?

ImpactWheyProtein is natural protein powders that can help build muscle mass and propel you closer towards your ideal fitness level. First established in 2004, ImpactWheyProtein has been selling protein powders in over 50 countries for over a decade and its whey protein is made to high standards with only the finest natural ingredients.

Review of ImpactWheyProtein

Hi everyone, I just wanted to leave a quick review about my experience with this product. I am 20 years old and have been going to the gym for about 1.5 years, I have not used any supplements, and I just eat well and exercise hard. I have not really reached my goals and I am constantly trying to get bigger. it’s been 6 weeks now since I started my Impact Whey drinks, I drink one before and one after my workouts, in the last 4 weeks I have really noticed my size go up and also my ability to relax after is astonishing, I am so happy to find something that can stop the after gym burns (Anonymous)  

I have been drinking this for 2 weeks, my visits to the toilet for a number 2 are more often and a lot easier, my energy levels are through the roof and has made looking after the kids a lot easier (Joni)

Buy ImpactWheyProtein

Bkz, birçok kişi kendi vücudu üzerinde ImpactWheyProtein faydalarını kanıtlamak, yüzden denemek için zamanı. Orijinal ImpactWheyProtein satın güvenilen yer onların resmi sitede bulunuyor. Orada getirmek ve mutlu alışveriş için bu bağlantıyı tıklayın. Şimdi, bu doğru ImpactWheyProtein satın almak en iyi zamandır. Haklısınız Buradaki bağlantıları tıklayarak sipariş sayfası ImpactWheyProtein resmi web sitesine gidebilir. 

Pure Whey Protein

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>