Ortak steroidler yan etkileri

Kas geliştirme mükemmel vücut kitle büyümeye hedeftir. Bu etkiler bizi böyle steroid kullanımı gibi, sağlıksız bir şekilde kullanmak. Ortak steroidler yan etkileri nelerdir biliyor musunuz?

Birçok kişi bina kas doğru egzersiz programları ve beslenme planı ile sizin kas büyümeye uygun yöntemler ihtiyacı olduğunu farkında değil. Ama bazı vücut geliştiriciler için bu yöntemler hızlı vücut kas inşa edemez ve onlar vücut kitle büyümeye zor bir yoldur.

Böylece, bazı insanlar Steroids kullanarak hızlı bir şekilde vücut kas inşa etmek yüksek risk altında bulunmaktadır. Ancak, hızlı bina kas birçok vücudunuz için herhangi bir zarar yan etkileri neden olur. Sen steroid kullanmanın almak mümkündür steroidler yan etkileri hakkında öğrenmelidir.

steroidler vücudunuz için olumsuz etkilere yol açabilir sentetik hormon vardır. Onlar böyle sinirlilik, olumsuz duygular, saldırganlık, depresyon, huzursuzluk gibi beyin sistemi üzerinde etki yapabilmektedir ve bazı ciddi zihinsel duruma neden olabilir. bunlar vücutta kendi hormon üretimini geri yüklediğinizde Steroidler de zararlı olabilir. Bu her zaman sağlık için ciddi sorunlara yol açabilir hormon seviyelerini artırmak için düzenli dozlarda tutmak için gereken anlamına gelir.

steroidler yan etkileri de vücudunuz için çok tehlikelidir sizin fiziksel etkiler. Bunlar böyle devam yüksek tansiyon, kemik büyüme eksikliği, karaciğer bozukluğu, kanser riski, saç dökülmesi, akne ve, gibi fiziksel sorunlara yol açabilir.

erkek ve dişi olarak steroidler yan etkileri

steroidler yan etkileri erkek ve dişi arasındaki farkları var. erkek steroid kullanan olduklarında kullanılarak uzun vadede erkekler vücuttaki testosteron doğal üretimini durdurabilir. Bunlar daha kadınsı hale gelecek ve bu tür, testis büyümesinin kaybederek meme büyüyen sperm sayısını haiz ve iktidarsız olma gibi anormal vücut durumunu bulacaksınız. Bu steroidler yan etkiler kızlarla tersidir. Hatta doğum kusurlarına neden daha erkeksi hale gelecektir.

Sonuç olarak, steroid hızlı vücut kas bina vücudunuz için çok tehlikeli. Bunlar zihinsel ve fiziksel ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. steroidler yan etkileri önlemek için, doğal olarak kas yapmak zorundayız. Kişisel bir eğitmen ile düzenli egzersiz alaylarını yapmak için spor salonuna gidebilir. Onlar güvenli bir şekilde kas yapmak için yardımcı olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>