Neuvěřitelné zdravotní přínosy resveratrolu pro ženy

Resveratrol, rostlina chemický primárně nalezený v červeném víně a vinných hroznů, má zdravotní výhody pro ženy, a to zejména při menopauze, kdy estrogen hladiny klesnou.

Proč je resveratrol dobré pro ženy?

To proto, že resveratrol je účinný fytoestrogen, což znamená, že se chová jako estrogenu v těle.

Fytoestrogeny pomáhá chránit srdce a kostí a obraně proti rakovině. A některé studie naznačují, že fytoestrogeny mohou pomoci zmírnit návaly horka u žen po menopauze.

Vezmeme-doplněk resveratrol je chytrý způsob, jak k prevenci či léčbě příznaků menopauzy.

Resveratrol může dokonce zabránit neplodnosti u žen.

Resveratrol může pomoci vyřešit hormonální nerovnováhu v žen se syndromem polycystických ovarií (PCOS), což je hlavní příčinou neplodnosti u žen.

Women who have PCOS produce slightly higher amounts of testosterone and other androgen hormones than average. Although these reproductive hormones are typically associated with men, women also have small amounts.

The elevated testosterone levels in women with PCOS can contribute to irregular or absent menstrual periods, infertility, weight gain, acne or excess hair on the face and body. Women who have PCOS also face a higher risk of developing other health problems, such as diabetes.

Resveratrol is one of a group of plant compounds known as polyphenols. The compound has anti-inflammatory properties. According to scientific studies, taking resveratrol supplement can significantly lower PCOS patients’ levels of testosterone.

The supplement can help moderate the hormone imbalance that is one of the central features of PCOS.

Resveratrol500mg je ideální pro ženy.

Všechny ženy si zaslouží to nejlepší, co ve svém životě. Hovoříme-li o doplněk resveratrol, Resveratrol500mg je produkt nejvyšší kvality, které je ideální pro ženy.

Resveratrol500mg pomáhá udržovat zdraví buněk a pomáhá aktivovat „dlouhověkosti gen“. Obsahuje antioxidační vzorec vysokou účinnost.

Tím, že jednu kapsli denně, žena již získal 500mg nejkvalitnějšího resveratrolu odvozený z přírodního zdroje.