Neden resveratrol cilt bakım ürünlerinde kullanılmaktadır?

Resveratrol genelde birçok cilt bakım ürünlerinde önemli bir madde olarak kullanılmaktadır. cilt sağlığı için resveratrol faydaları nelerdir öğrenelim.

klinik çalışmanın yaşında aktive sağlıklı ömrünü artırmak, oral olarak alınan bu resveratrol göstermiştir “uzun ömürlü genleri.”

Ne topikal resveratrol cilt yanı yaşlanma karşı önemli bir koruma sağladığını düşündürmektedir bilimsel verileri montaj olduğunu şaşırtabilir.

Dermatoloji araştırmacılar topikal resveratrol idebenonla, belirli bir anti-kırışıklık kremlerinde kullanılan pahalı ve güçlü antioksidan ilaç daha büyük antioksidan gücünü sahip olduğunu bulduk.

cilt bakım ürünlerinde Resveratrol.

Bildiğim kadarıyla antioksidanlar gitmek gibi, resveratrol etrafında en güçlü biridir ve son birkaç yıl içinde özellikle mercek altına geldi.

hasarı önlemek ve çevresel hasara karşı cildi onarmak için yardım: Bu ve cilt bakım ürünlerinde kullanılan zaman bir dereceye kadar aynı etkilere sahip olabilir (koruyucu stres altında bitkilerde üretilen antibiyotik gibidir) bir polifenol var.

Resveratrol topikal cilt bakım amaçlı bilinen en iyi tek antioksidandır. “Da resveratrol gibi bir gıda kaynağından elde edilemez, çünkü ancak bunlar, lokal olarak tatbik edilemez.” Biyokimya Nausheen Qureshi göre, “daha etkilidir vücuttaki diğer antioksidanlar, var”

Ne resveratrol yapar?

Herhangi antioksidan gibi, resveratrol cilt için inanılmaz koruyucu faydaları vardır. Topikal olarak uygulandığında, resveratrol, güneş hasara karşı koruma, kolajen sentezini arttırır ve hücre hasarı azaltır.

Bu bir cilt bakım ürününde istikrarlı, güçlü antioksidan değerinde bulgudur.

Skin care products with resveratrol as its ingredient may come in various forms, including pill or capsule, cream, serum, etc.

If you prefer to take care of your skin with supplementation, we recommend you to use Resveratrol500mg. It is a resveratrol supplement with an advanced formula.

One capsule of Resveratrol500mg already contains 500mg of resveratrol. So, just by taking one capsule daily, you can maintain the health and beauty of your skin.