Nasıl yüksek kaliteli takviyesi için Peynir altı suyu Protein iyi bir fiyat almak için

Bazı insanlar peynir altı suyu proteini takviyesi iyi bir kalite elde etmek ekstra para harcayabilir. Şimdi Peynir altı suyu Protein için iyi bir fiyat almak için nasıl görebilirsiniz.

Tabii ki, bu yanlış değil, ama biz pahalı ürünü almalı neden peynir altı suyu proteini takviyesi için iyi bir fiyata alabilirsiniz.

Peynir altı suyu, süt, kesilmiş ve gergin sonra geri kalan bir sıvıdır. Bu peynir ya da kasein üretiminde bir yan ürünü olup, pek çok ticari kullanım alanı vardır. Tatlı peynir altı suyu Cheddar veya İsviçre peyniri gibi sert peynir mayası türleri yapımı sırasında üretilir. (Ekşi peynir altı suyu olarak da bilinir), asitli kesilmiş süt suyu örneğin peynir ya da süzme yoğurt gibi süt ürünleri asit türlerinin üretimi sırasında üretilen bir yan ürünüdür.

vücut için Peynir altı suyu proteini, formül

(Peynir altı suyu elde edilir) peynir altı suyu proteini genellikle bir besin takviyesi olarak satılmaktadır. Böyle takviyeleri vücut geliştirme sporu özellikle popülerdir. Peynir üretimi önemli bir endüstridir İsviçre, olarak, peynir altı suyu böyle Rivella ve Montino olarak karbonatlı meşrubatlar için temel olarak kullanılır. İzlanda, sıvı peynir altı suyu Mysa olarak satılmaktadır.

Peynir altı suyu günlük olarak proteinin gerekli miktarda elde etmek üzere atletler ve vücut tarafından esas olarak kullanılan çok protein tozları, birincil bileşendir. Peynir altı suyu proteini lösin, yüksek seviyede üç dallı zincirli amino asitlerin tek, kas büyümesi ve tamiri için idealdir sahiptir. inek sütünden, lor işlenir ve daha sonra peynir içine yapılır gibi, peynir altı suyu her kabı dolduran toz haline uzun yol uğrar. Peynir altı suyu o zaman hiçbir zararlı bakteriler sıvı içinde üreyen edildiğinden emin olmak için, sadece herhangi bir süt gibi, pastörize edilir. kaynar ve aşağı 4 ° ‘ye geri soğutulur kadar 70-80 ° Celsius ısıtılır.

Studies have shown that this process of using extreme temperatures eliminates 99.7% of bacteria. Next, the whey must be filtered, and so is loaded into a massive web of ceramic filters and stainless steel turbines. These machines work to separate out the lactose as well as the fats, leaving a liquid of 90% whey protein. The next step is solidifying the protein.

The liquid is put into a massive dryer that uses hot air followed by cold air to separate all the water from the whey, leaving a dry solid. Lastly, a high-speed blender mixes the newly formed powder with flavors like cocoa or vanilla to mask the chalky and sometimes bitter taste. This final product is often mixed with milk or water and consumed for a quick serving of 10-40 grams of protein

Why should take ImpactWheyProtein?

The ImpactWheyProtein is not just the fuel of big-bodied muscle heads. Do not get us wrong, if you are getting good quality workouts in and sticking to a diet full of lean protein, fiber- and vitamin-rich veggies and fruits, and good-quality carbs, and still not seeing the results you want, whey protein will help you gain greater results. However, that is not the only reason it should be a part of your daily routine. We narrowed down the top six health benefits tucked away in your tub of whey.

How to get a good price for whey protein supplement

ImpactWheyProtein takviyesi için fiyat önemli farklılıklar yoktur olsa bile, satın yerde veya dağıtım şarjla promo farklı olabilir. resmi web sitesinden ImpactWheyProtein Alış peynir altı suyu proteini ürün üzerinde birçok promoyu ya da satışına verebilir. Bunun üzerinde çok maliyeti harcamak gerekmez ki onlar da teslim ucunda bir standart var. Beklemek ne bakınız. ImpactWheyProtein resmi web içine dağıtmak için bu bağlantıyı tıklayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>