Nasıl kas bina için steroidler çalışır

Birçok vücut geliştiriciler hızlı kas inşa etmek istiyorum. Genellikle kas steroidlere açın. herhangi riskin serbest musunuz? en bilgi olsun – kas bina için steroidler nasıl çalışır.

insanların bir kısmı kendi vücut kütle üzerine daha fazla kas inşa spor veya sağlık üzerindeki en iyi koşul gövdesini kazanmak için bir hedef olduğunu düşünüyorum. Böylece, birçok kişi böyle kas steroid kullanan olarak, onların kas hızlı inşa etmek birşey şekilde kullanabilirsiniz. Bunlar kitle hızlı vücudunuzu büyümeye kimyasal bir yardımcı vardır. Nasıl vücudunuzdaki kas steroidler çalışır? Muscle steroidler vücudunuzdaki iki farklı mekanizmalarında yoluyla çalışırlar.

Birincisi, daha hızlı kas büyümesi daha testosteron hormonunu yayınlayacak. İkinci yol, testosteron erkek hızlı protein metabolize ve hızlı bir şekilde kas inşa etmek için protein sentezler artırmak için hareket eder. Hızlı ile kas inşa etmek kas steroidler eser rağmen, bunları kullanmamalısınız. Eğer sağlık için etkileri bilmek zorunda.

kas binada steroidlerin yan etkisi

Şimdi, bunları almadan önce kas steroid yan etkisi düşünmek zorundayız. Genelde kimyasal yardımı ile kas yağların büyümeye bilinmektedir. Sen götürüyorsunuz zaman olumsuz etkilere neden çünkü onlar uzun vadeli sağlık için iyi değildir dikkat etmelidir. bunlar yaşam üzerinde ne etkiliyor?

Eğer kas hakkında bilgi yanında onlar kas kütlesini inşa etmek için çalışmak nasıl, onlar senin yaşam kalitesini etkileyebileceğini bilmek zorunda steroids-. Kalp sorunları kurşun ve negatif yönden yüksek cinsel dürtü etkileyebilir. Sen kas steroid kullanan risklerini dikkate almak gerekir. Bunlar kas kütlesini büyümeye gerçekten oldukça güvenli değildir. Onlar sağlık için kötü etkilere neden olur.

vücut kas Kazanç, kendi egzersiz programları ve diyet planları tamamlamak için yapmalıdır. Herhangi kas geliştirme ilaçları kullanmayın! Sen doğal olarak kas inşa etmek sağlıklı bir yol takip etmelidir. Eğer kas inşa yüksek performans elde etmek için spor salonuna gidebilir. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>