Nasıl doğru yerde aslında bir Glucomannan ek almak için

Glukomannan faydaları nelerdir? Size büyük faydalar ile Glucomannan ek almak için rehberlik edecektir.

Yeni zayıflama takviyeleri her zaman dışarı geliyor, o olanları gerçekten çalışmak ve hangilerinin size hiç iyilik hangi bilmek zor. Burada glukomannan (doğal koyultma maddesi) spektrum düşer?

Glucomannan nedir? Buna ek olarak, kilo kaybı için lif takviyesi iyi iştah bastırıcı gerçekten? İşte bilmen gereken.

Glucomannan takviyesi hakkında her şey

Glükomannan, konjak kökünden, bağırsak sağlığını, kan şekeri ve lipit ve diğer sağlık koşullarını iyileştirmek için yararlı bir çözünür lif şeklidir. Ayrıca yağ kaybetmek yardımcı ve tokluk ve iştah hormonlarını geliştirerek yalın kalabilirler.

Glükomannan faydaları

Araştırma hala gelişen ve FDA herhangi glucomannan ürün sağlığı veya kilo kaybı iddiaları için onay vermedi iken, ön çalışmalar umut verici. İçinde 1 2007 çalışmada yayınlandı British Journal of Nutrition, katılımcıların bir glucomannan ve Psyllium kabuk kombinasyon takviyesi alarak yaklaşık kaybetti 10 16 hafta içinde pound ile karşılaştırıldığında 1,7 kilo plasebo grubunda kaybetti. Sadece glucomannan kullanan bir başka çalışma, başka bir diyet veya yaşam tarzı değişiklikleri yapmadan, sekiz hafta boyunca kayıp 5,5 pound ortalama gösterdi.

Glucomannan kilo kaybı ile nasıl yardımcı olur?

Glucomannan su çözünür bir diyet liftir. Diğer çözünür lifler gibi, çeşitli mekanizmalar aracılığıyla kilo kaybı teşvik inanılmaktadır. Çok düşük kalorili içeriğe sahiptir. Bu mide alanı alır ve dolgunluk hissi teşvik (satiety), bir sonraki yemek gıda alımı azaltarak.Mide boşaltma gecikme, artan tokluk katkıda. Diğer çözünür lifler gibi, protein ve yağ emilimini azaltır.

En iyi glucomannan takviyesi

Almak için en iyi glucomannan takviyesi Proto-Col Slim Fizz olduğunu. SlimFizz açlık cravings önlemek yardımcı olabilir bir eferveson kilo kaybı içkisi. Bu su eklemek ve doğal bir lif türetilmiştir sadece bir madde glucomannan içeren tabletler şeklinde gelir. Slim Fizz, sürekli kilo kaybına neden olabilecek, başarılı bir kalori kontrollü diyete katkıda bulunabilir. Ağırlık 1lb kaybetmek için, ya 3500 kalori yakmak veya bir süre içinde aynı seviyede kalori alımı azaltmak gerekir.

Nerede bir glucomannan takviyesi almak için

Burada, Proto-Col SlimFizz satın almak için tavsiye. SlimFizz Eğer resmi web sitesinde satın gerekir büyük glucomannan ekidir. Neden orijinalliği garantilidir için resmi sitesidir olmalıdır. Bu nedenle, tam orijinal SlimFizz almak için, doğru yerde satın gerekir. Burada bağlantısını tıklayın. Bu SlimFizz resmi web sitesine yönlendirmek için yardımcı olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>