metabolizma artırılması takviyesi ile Sağlıklı beslenme

Daha hızlı, sağlıklı diyet ile ek artırılması metabolizmayı entegre ederek kilo kaybı elde edebilirsiniz. Bu bile mükemmel sağlık için mükemmel bir kombinasyon.

Birkaç metabolizma artıran takviyeleri piyasada varken, sadece birkaç malzemeyi iddialarını yedeklemek için destekleyici araştırmalar var. Kafein artı klorojenik asit, EGCG veya kapsaisin gibi bir ya da daha fazla kanıt destekli bileşenler, takviyeleri seçin.

Bazı maddeler ise o boost metabolizması sadece genel kilo kaybı üzerindeki etkisini orta küçük olabilir. sonuçları garanti etmenin tek yolu sağlıklı bir diyet sahip olmaktır.

Nasıl diyet ile metabolizmayı değiştirmek için?

Her şeyden önce, yeme metabolizmanızı yavaşlatır fikrini bırakın. Herhangi yemek yeme metabolik hızı küçük bir artış olduğunu neden olur. Bu ‘gıda termik etkisi’ denir. Gün boyunca yemekten Thermogenesis günde 1800 kalori bir diyet için yaklaşık 180 kalori günlük kalori alımının, yaklaşık% 10 yakar.

Sağlıklı diyet ile ek artırılması entegre metabolizması.

ek alarak sadece iyi bir başlangıç, ama bu yeterli olmayabilir. Aslında metabolizma artırmak için sağlıklı gıdalar yemek zorunda. kendinizi aç veya metabolizma artırmak için gidiyor az yeme düşünmeyin; Teknik olarak zaten tersi doğrudur.

ekmekler, makarnalar ve tahıl gibi İşlenmiş gıdalar düzgün işleyen bir metabolizmaya engelleyebilirsiniz. Yani, burada yapmanız gereken iki adım vardır:

  • bir bütün gıda, bitkisel kökenli diyete geçiş.
  • Bazı dahil günlük diyette Bu 21 metabolizma artıran gıdaların (veya tüm!): badem, fasulye, böğürtlen, kemik çorbası, kereviz chia çekirdeği, çikolata, elma sirkesi, tarçın, hindistan cevizi yağı, kahve, köri, balık, grapefurit, yeşil çay, acı biber ve jalapenos, yağsız hindi, deniz yosunu, ıspanak, karpuz, su.

Çeşitli gıdalar yukarıda Thermolite, metabolizma artırılması için ek içinde bulunur. Eğer ek artırılması iyi metabolizma arıyorsanız Yani, sadece Thermolite seçin.

Thermolite maddeler Thermolite, vücudunuza vitamin ve mineral sağlamak daha aktif olmaya sürücü var ki enerjisini arttırmak için sadece en iyi ve en güvenli malzemeyi içerir ve encrourage thermogenesis vb yeşil çay, guarana, kafein, cayenne dahil hangi can Eğer yağ yakmak için yardımcı olur.