Má kořen konjac mají vedlejší účinky?

Konjacová kořen je zdrojem glukomannanu, vláknina, která poskytuje mnoho zdravotních výhod. Ale je tu nějaké vedlejší účinky kořene konjac?

Historie konjac.

Konjac je zmíněn pravidelně v historické čínské pojednání a historie, ať už jako lék, a to zejména v dobách hladomoru, jako potravina.

Nejdříve známé použití konjac jako léčivá bylina se datuje do dynastie Han v Číně, před dvěma tisíci lety, kdy bylo doporučeno jako lék na astma, infekce, kašli a kožních onemocnění. Jeho použití pokračovala přes následujících dynastiích a byl v podstatě bez přerušení přes současnosti.

Výhody kořene konjac.

Vysoký obsah vlákniny konjac kořene má mnoho zdravotních výhod. Rozpustná vláknina pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Strava s vysokým obsahem vlákniny také pomůže regulovat pohyby střev, prevenci hemoroidů a zabránit divertikulózy.

Vědci také tvrdí, že glucomannan (konjac extrakt z kořene) může pomoci předcházet zácpě, potlačuje chuť k jídlu, zhubnout, léčit akné, zlepšit zdraví pokožky, snižuje alergické reakce a zlepšují hojení ran.

Je nějaké vedlejší účinky kořene konjac?

kořen konjac není známo, že mají nežádoucí vedlejší účinky při použití při přípravě potravin nebo, pokud jsou užívány podle návodu jako potravinový doplněk, a jeho zanedbatelný obsah kalorií je obzvláště vhodný jako pomoc při hubnutí.

Like most high-fiber products, however, glucomannan may cause digestive problems such as bloating, diarrhea, gas and nausea. Therefore, it is always a good idea to ask your healthcare provider before taking the supplement. You and your healthcare provider can consider the possible risks and benefits of using glucomannan in your particular situation.

GlucomannanPlus is an organic dietary supplement that has been assured for its safety and effectiveness. This is an excellent product to include in your diet program for improving general health. Since GlucomannanPlus is organic, it can even be used by pregnant women.