Kolik glukomannan, aby ke snižování hmotnosti

Glukomannanu je znám pro své efektivní účinky na snižování hmotnosti. Tento článek vám řekne, kolik glucomannan přijmout pro snížení hmotnosti.

Glukomannan je vlákno.  

Glukomannan je doplněk vlákno odvozené z konjac rostlin. To je použito v některých druhů nudlí a je také k dispozici jako doplněk pro hubnutí. Glukomannanu lze užívat jako kapsle nebo ve směsi do potravin a nápojů.

Jak glukomannan mohou přispět ke snížení hmotnosti.

Jako doplněk vláken, glukomannan má fantastickou schopnost pomoci zaplnit žaludek se vedle žádnou kalorickou hodnotu. To vám umožní pocit sytosti dříve (pokud je to vzít před jídlem) s nižším potenciálem přidat na liber z přejídání.

Zvyšování vlákniny ve stravě je jedním z nejjednodušších způsobů, jak pomoci obrubník přejídání během jídla, pomoc při zachování správnosti, a dokonce pomáhá hubnout s velmi malou změnou na vaši režimu. Je pravda, že budete určitě muset přidat v nějaké pravidelné cvičení pro dosažení nejlepších výsledků (a trvalých výsledků), ale zvýšení své vlákno může jistě pomoci jako snadný první krok.

Kolik glukomannan, aby pro snížení hmotnosti.

Pro snížení hmotnosti, v dávce 1 g, 3 krát za den, jsou považovány za dostatečné. Při styku s vodou, glukomannan rozšiřuje a může absorbovat až 50-násobku své hmotnosti. Z tohoto důvodu, je doporučená dávka glukomannanu je nižší ve srovnání s jinými doplňky vláken.

Glucomannan does not have any effect on weight loss unless it is taken before a meal. Timing recommendations range from 15 minutes to 1 hour before a meal. Glucomannan is well tolerated and is generally considered safe.

Although considered very safe, remember that you should know how much glucomannan to take in order to obtain optimal benefits and avoid unwanted results. If necessary, consult your physician before taking the fiber supplement.