kilo kaybı, Glucomannan kullanmak güvenli midir?

Glucomannan insanlar açlıklarını unutup kendi ağırlığını yönetmeye yardımcı kabiliyeti beri bilinmektedir. kilo kaybı, Glucomannan kullanmak güvenli midir?

Bu ne?

Glükomannan fil iplik kökleri, aynı zamanda konjac olarak bilinen çıkarılan doğal, suda çözünür diyet elyafıdır. Bu içki Mix’lerde, ek olarak mevcuttur ve ayrıca makarna ve un gibi gıda ürünleri, eklenir. Ayrıca shirataki noodle ana bileşenidir.

Glucomannan Güneydoğu Asya kökenli olan fil iplik, kuru ağırlığının% 40 ihtiva eder. Bu tofu, erişte ve konjac jöle gibi bitkisel karışımlar kullanılmaya ve geleneksel gıdaların uzun bir geçmişi vardır.

Bununla birlikte, su emme ve birçok kez de kurutulmuş halde boyutu normal şişmeye yeteneği nedeniyle, glukomannan daha popüler bir iştah bastırıcı olarak etki eden bir potansiyel kilo kaybı ek olarak bilinir. Bu temelde genişletilmesi ve tokluk hissi vermek için mide içinde boşluk doldurarak iştahı bastırır.

Glucomannan sağlık yararları.

Çeşitli çalışmalarda, en az 8 hafta bir dozda 3-4 gram / gün olarak glukomannan takviyeleri obez ve sağlıklı bireylerde toplam kolesterol, LDL-kolesterol ve trigliserid seviyelerinin düşürülmesi ile ilişkilendirilmiştir.

There is also sufficient evidence about glucomannan effectiveness in prevention or treatment of chronic constipation in children, diverticular disease, hemorrhoids, lung cancer, acne, gastrointestinal infections, obesity in children, high blood glucose levels in diabetes mellitus, high blood pressure and promoting weight loss in adults or children.

Is it safe to use glucomannan for weight loss?

Since glucomannan is natural, it is safe to be used for weight loss purpose. However, glucomannan has to be taken with at least 1 cup of water or other fluid to prevent chocking, throat, esophageal or bowel obstruction, and should not be taken immediately before bed. Possible side effects include abdominal bloating, excessive gas and diarrhea.

There are many supplement products, but GlucomannanPlus is the one that’s entirely safe to use because it is natural. This high quality product can help people not only to lose weight, but also to achieve optimum health.