Jak správně používat glukomannan pro maximální dávky

Glukomannan má celou řadu příznivých účinků na zdraví: pomáhá s podporou cholesterolu, to může dokonce podporovat podporu krevního cukru. Ale víte, jak používat glukomannan?

Přehled glukomannan.

Glukomannan je vláknina. To je obvykle vyrobené z kořene konjac rostlin. Glukomannanu prášek, kapsle a tablety, se používá jako lék.

Orálně, glukomannanu se používá k zácpě, ztráta hmotnosti, diabetes, vysoké hladiny cholesterolu, funkci štítné žlázy (hypertyreóza), vysoký krevní tlak, a žaludečních podmínek požadovaných dumping syndrom, funkční gastrointestinální poruchy.

V potravinách, glukomannanu se používá jako zahušťovadlo nebo gelovací činidlo. Glucommanan mouka a prášek se používají v potravinách.

Způsob, jakým glukomannan funguje.

Glukomannan může fungovat v žaludku a střev tím, že absorbuje vodu za vzniku objemné vlákno, které léčí zácpa. Může také zpomalit vstřebávání cukru a cholesterolu ze střeva, pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi při cukrovce a snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Jak používat glukomannan.

Je důležité vědět, jak správně používat glukomannan s cílem získat své maximum výhod. Dále je uveden návod pro vás:

  • Přidejte 1 gram glukomannan prášku do vašeho oblíbeného jídla a pití, třikrát denně před každým jídlem.
  • Jíst potravinářské výrobky, které jsou vyrobeny z glukomannanu, jako shirataki nudle. Vařit nudle v závislosti na směru na obalu a jíst se svým oblíbeným omáčky a zeleninu. Můžete také najít glucomannan gumové bonbóny a žvýká na obchodech se zdravou výživou.
  • Drink 8 ounces of water with your glucomannan no matter which form you prefer. The fiber in glucommanan can block your digestive system if you do not drink enough water with it.
  • Take glucomannan powder or eat food made from glucomannan at least 15 minutes before your regular meal to help prevent alterations in your blood sugar levels.

Available as capsules, GlucomannanPlus is an easy-to-take dietary supplement product. Just 2 capsules with a large glass of water 30 minutes before breakfast, lunch and dinner. GlucomannanPlus will give you all the goodness of fiber and improve your general health.