Jak se vyhnout zelený čaj vedlejší účinky?

Zelený čaj byl spotřebován a ceněn pro své zdravotní přínosy po staletí po celém světě. Ale jen málokdo ví, že zelený čaj má i vedlejší účinky.

Zelený čaj je produkt vyrobený z Camellia sinesis rostliny. Tento druh čaje byl použit v alternativní medicíně jako účinná pomoc při léčbě genitálních bradavic, vysoká hladina cholesterolu a udržování duševní čilost.

Zelený čaj je také účinnou pomůckou při léčbě ucpané cévy, endometria a rakoviny vaječníků, nízký krevní tlak, osteoporóza, změny v cervikálních buňkách kvůli papiloma virus lidské (HPV), bílými skvrnami dásní a prevenci Parkinsonovy choroby.

Zeleného čaje vedlejší účinky.

Zelený čaj obsahuje mnoho vlastností, a to i včetně kofeinu a vitaminu K. Obě sloučeniny může způsobit následující nežádoucí účinky:

  • Citlivost kofein – ti s těžkými kofein citlivostí mohou vyskytnout nespavost, úzkost, podrážděnost, nevolnost nebo podrážděný žaludek.
  • Problémy s kostmi – kofein v zeleném čaji mohou způsobit vápníku opustit svůj systém, který vaše tělo potřebuje k vytvoření silné kosti. Pokud máte osteoporózu, zelený čaj může být problém pro vás.
  • Jiná stimulancia – vezmou-li se u stimulantů, zelený čaj by mohlo zvýšit krevní tlak a tepovou frekvenci.

Jednoduché způsoby, jak se vyhnout zelený čaj vedlejší účinky.

  • Znát obsah kofeinu. Vaří zelený čaj může obsahovat kdekoli od 24 do 45 miligramů na 8 unci porce. Pro srovnání, 8-unce šálek kávy může být v rozmezí od 95 do 200 miligramů, přičemž Coca-Cola má 23 až 35 mg v 12 uncí.
  • Understand the side effects of drinking too much caffeine. Too much caffeine can cause insomnia, anxiety, irritability, nausea, or upset stomach, and much more.
  • Know your upper limit. The main way to avoid the problems of too much caffeine is to keep your consumption low. You should top out at 2 cups a day to avoid problems.

Each brand of green tea actually contains different levels of caffeine; look for one that comes with low caffeine.

A little caffeine, however, is also required by the body. So the real challenge is to find a product with the most perfect formulation. And this high quality seems to be offered only by KouTea from RDK Global.

KouTea is not green tea alone, it is enriched with other great teas: oolong tea, white tea and pu-erh tea. Each type of the teas has caffeine, but in proper amount that can even provide benefits to the body.

The perfect blend of green tea, oolong tea, white tea and pu-erh tea makes KouTea as the healthiest drink in the world with no side effects. Try this tea product and feel how it will fuel your body with energy and vitamins!