glucomannan takviyesi hapları kilo kaybı için etkili mi?

glucomannan takviyesi hapları kilo kaybı için etkili mi? etkinliğini anlamak için, glukomannan hakkında daha fazla bilmeli.

Glucomannan bir kıvam artırıcı veya jel haline ajan olarak geleneksel Japon pişirme yüzyıllardır kullanılmaktadır konjac bitkisinin kökünden yapılan bir şekerdir. O bile size nasıl çalıştığını iyi bir fikir verir, kendi takma bağırsak süpürgesini, sahip olduğu Japonya’da bu kadar ünlüdür. Sadece birkaç kalori için glucomannan suyunu emerek midenizde bir hantal lif oluşturmak üzere genişleterek tokluk hissi yaratır.

Güvenli mi?

çeşitli çalışmalarda ek olarak Glucomannan alarak en yaygın şikayeti geçici şişkinlik ve gaz oldu. Araştırmacılar bu düşük lifli diyet içine elyaf aniden verilmesi nedeniyle olabilir hissediyorum. Çoğu bu hafif rahatsızlık ile ve birkaç hafta içinde dissuaded değildi, bu yan etkiler azaldı. Bunun ötesinde, glukomannan güvenli görünmektedir.

O nasıl çalışır?

Glucomannan kabızlık tedavi eden bir kütleli elyaf oluşturmak için su emerek, mide ve bağırsak çalışabilir. Ayrıca diyabet şeker seviyelerini kontrol etmenize yardımcı bağırsaktan şeker ve kolesterol emilimini yavaşlatır ve kolesterol seviyelerini azaltabilir.

Gerçekten çalışıyor mu?

Studying mechanisms is always interesting, but what we really want to know is if this stuff leads to actual pounds being lost. Fortunately, we have several randomized controlled trials on glucomannan. These types of studies are the gold standard of scientific experimentation in humans. In the biggest one, 176 healthy overweight people were randomly assigned to ingest either a supplement with glucomannan or placebo (a dummy pill), while on a calorie-restricted diet. Three different glucomannan supplements were tested, with varying dosages. Some also had other fibers added to them.

Why should take glucomannan benefits

While the research is still evolving and the FDA has not given its approval to any glucomannan product health or weight loss claims, preliminary studies are promising. In one 2007 study published in the British Journal of Nutrition, participants taking a glucomannan and psyllium husk combination supplement lost approximately 10 pounds in 16 weeks compared to 1.7 pounds lost in the placebo group. Another study using only glucomannan showed an average of 5.5 pounds lost over eight weeks, without making any other diet or lifestyle changes.

Where can I get more information?

Sen Konjac kökü ve glucomannan tozu bazı arka plan ve ipuçları ve özellik fotoğraflar sunar resmi web sitesinden bilgi alabilirsiniz. Eğer glucomannan takviyeleri bu erişte çalıştı ya aldınız mı? Eğer erişte gibi bana bildirin. Ayrıca ek form ile herhangi bir başarı elde etti varsa bunları hazırlamak veya biliyorum.

Ne almalıyım?

Eh, kilo kaybı için etkili çalışıyor iyi Glucomannan takviyesi konusunda kafası karışık olmayabilir. Size Proto-Col SlimFizz almaya öneriyoruz. Bu Proto-Col SlimFizz doğal ve güvenli yollar ile daha fazla fayda sağlamaktadır. Tabii ki, bu resmi web sitesinde mevcuttur. Bu nedenle, resmi web sitelerine devam etmek burada bağlantı siparişi tıklayın. Bu Proto-Col SlimFizz almak için doğru zaman olduğunu. Bu sizin için kesinlikle olduğunu.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>