Glucomannan kan şekeri ve kolesterol düzeyleri için süper lif olan

Glucomannan çok etkili ve doğal olarak kan şekerini kontrol etmenize yardımcı olabilir antik bir lif kaynağıdır. Ayrıca kolesterolü düşürmeye çalışır.

Konjac kökten olan, glükomannan, çözünür lif türüdür. Bu suda çözünür ve bir jel oluşturur. Araştırma glükomannan daha jel hacmi ve guar sakızı ve pektin gibi diğer çözünür liflerle karşılaştırıldığında viskozite özelliklerine sahip, karşılaştırmalar kafa baş göstermiştir.

Bu nedenle, glukomannan etkili bir şekilde, ağırlık ve yağ kaybını teşvik iştahı bastıran, kan şekeri dengelemek ve düşük kolesterol için daha düşük dozlarda kullanılır.

glukomannan faydalı etkileri.

Bir fiberin olarak, glukomannan aslında obezite ve yaşlanma tüm kronik hastalığı önleyebilir. glucomannan gıda kan dolaşımına girer ve gıda sindirim sistemi yoluyla vücudu terk etme hızını artırır hızını yavaşlatır olmasıdır. Bu ideal dengede kan şekeri ve kolesterolü tutar – ve hızlı bir şekilde gut toksinleri ortadan kaldırır ve iştah azaltır.

Bunu destekleyecek iyi bilim var. Araştırma glucomannan bazı diyabet ilaçları kadar kan şekeri, düşük kolesterol düşürmek ve kilo kaybı teşvik olabileceğini göstermektedir. Bu açık, lif takviyesi şişkinliği savaşında büyük bir müttefiktir.

kan şekeri ve kolesterol için Glucomannan doz.

Bir çalışma yemeklerden önce glucommanan 1 gram vererek önemli ölçüde tip 2 diyabetli kişilerde GL ve insülin ihtiyacını indirdi bulundu. Doz ayrıca, insülin duyarlılığını iyileştirmek ilişkili kan şekeri, kolesterolü düşürmeye ve stabilize etmek için etkilidir.

Böylece, zaten kan şekeri ve kolesterol düzeyleri için glukomannan yararlı etkileri bilinen ettik, size lif takviyesi yararlanmaya başlamak umuyoruz.

Birçok lif ürünler arasında, GlucomannanPlus klinik kan şekeri seviyelerini ve düşük kolesterol düzenleyecek güvenli ve doğal lif takviyesi olarak kanıtlanmıştır biridir. yeşil çay ile zenginleştirilmiş GlucomannanPlus bile size diğer ürünler sunamıyoruz daha fazla fayda sağlayacaktır.