En iyi etkinliği ile gevşek cilt için doğru kollajen krem

Eğer yaş gidiş ve cilt gençliği kaybediyor olduğunu hissediyor musunuz? Eh, tam olarak çalışır gevşek cilt için bu kollajen krem ​​deneyin.

Cildiniz vücudunuzda büyük organıdır ve bir dış kalkan görevi görür. Bu elemanlar, çevre tahriş edici, güneş ışınları ve daha korur. Nedenle, yaş olarak cildinizde yıpranma belirtileri görmek hiç de şaşırtıcı değil. Cildi yaşlanma biri sahte işareti elastikiyet kaybıdır. Esneklik germek ve daha sonra normal duruma dönmek için cilt yeteneğidir.

cilt için Kollajen

Eğer yaşlanma kilit işaretleri ele uyurken çalışan bir yüz kollajen krem ​​ile sıkı cilt uyanın. Her yıl sayısız kolajen kremler pazara sunulur ve sonraki yaşlanma karşıtı atılım olarak övgü vardır. Ne yazık ki bu kolajen kremler çoğu bilimden çok bir pazarlama bulunmaktadır. Sadece birkaç malzemeyi kolajen yeniden kanıtlanmıştır.

Buna ek olarak, bu malzemeler çalışma hakkının konsantrasyonda ihtiyaç vardır. Kollajen sıkı ve elastik tutar ana yapısal proteinidir. kolajen kaybı cilt kendi tanımını ve genç bir görünüm kaybetmesine neden olabilir. Hacim kaybına kollajen sonuçları kaybı, yüzün çene ve çene alanlarda, karga ayağı, burun dudak kıvrımları ve çene altı neden olur. Ayrıca, çift çene bir görünüme yol açabilir. Kollajen bizim cilt yumuşaklığı, esneklik verir ve cilt sağlam ve gergin tutar.

kollajen ve cildin elastikiyetinin arasındaki ilişki nedir?

Collagen Type I and III makes up approximately 80% of the dermis, which is the deepest layer of the skin. It forms a dense network throughout the dermis. Together, collagen and elastin from the extracellular matrix, giving skin its elasticity, firmness, and structure. We naturally lose collagen as we age, and the skin starts to sag due to the breakdown of collagen, elastin, and fat. As a result, the skin becomes thinner and less springy, hence sagging skin.

Collagen in the skin is primarily produced by fibroblasts. Aged fibroblasts tend to synthesize lower levels of collagen, and an aged dermis exhibits changes in collagen and elastin production. For example, a photo-aged dermis contains disorganized collagen fibers and abnormal elastin. Smoking can also change components of the dermis and affect collagen synthesis. Activating fibroblasts results in the increased production of collagen, and that is where the benefits of collagen supplementation lie.

Is there a way to counteract breakdown?

There are whole companies built around stimulating collagen production or consuming collagen for our bodies to utilize and the products appear to have results. However, the jury is actually out on whether or not these products are truly effective at stimulating collagen.

What to buy

Biz gerçekten kollajen krem ​​satın öneriyoruz. En iyi krem ​​kayıp cilt XYZSmartCollagen olduğunu iyileşmek için. Bu XYZSmartCollagen yüksek klinik test ile güvenilir bir kollajen kremdir. Birçok kişi krem ​​kullanarak etkinliğini kanıtlamak. Şimdi, satın almak veya resmi web sitesinde bu XYZSmartCollagen alabilirsiniz. Üretici sadece resmi web sitesinde bir garantisi ile orijinal ürünü sağladığı için öyle. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>