En iyi adımlar 9 hafta içinde kilo vermek

Hiç hayal musunuz? Eğer 9 hafta içinde kilo kaybedebilir. bazı adımları izleyin deneyebilirsiniz eğer, şimdi ne olacak. Okumak için Bu makale önerilir.

Eğer yağ çok kaybetmek istiyorum. Bunun en iyi ipuçlarını olması gerektiği. yediğiniz gıdalardan birkaç kalori alır, düşük yağlı diyet programı çalışılıyor ya da bazı egzersizler programları yapıyor size kalori azaltmak için yardımcı olacaktır. Eğer programlarında kalmak ve ilerlemenizi kontrol edebilirsiniz amacıyla, programa 9 hafta içinde kilo kaybı için iyi planlanmış olabilir.

Eğer zamanında takip edebilirsiniz bazı adımlar vardır. Sen 9 haftada kilo kaybı için notlar yapma başlayabilir. Ayrıca motivasyonları olmak hedeflerinize yazabilirsiniz. Ardından, aynada veya duvara koydu, böylece onları her zaman bakabilirsiniz.

Ardından, yediğiniz gıdalardan her gün kalori birkaç izlemek için gerekir. Bir düşük yağ, kompleks karbonhidrat ve protein olan gıdalar tercih edebilirsiniz. Sen vb et, balık, soya fasulyesi, yumurta, yüksek lif tahıllar, kahverengi pirinç ve yulaf ezmesi, gibi yemek olabilir

Sen devrenin veya interval antrenman, gibi bazı egzersizleri alabilirsiniz. Sen egzersiz başına kalori yakmak için onlara dört kez her hafta yapabilirsiniz. Eğer eğitim süresi ile uygun düşmek zorunda. Eğer 30 dakika egzersiz 20 yapıyorsanız, bu egzersiz başına yaklaşık 500 kalori yakarsınız.

 Eğer 9 hafta içinde kilo kaybı için olsun sonra belirli bir günde kendinizi tartın ile Kendi durumunu kontrol edebilir. Uyandığınızda veya tartmak gerçek bilmesini tuvalete gitmek sonra da kontrol edebilirsiniz. tüm adımları sonra, vücut durumunu kontrol etmek için bir doktor veya doktor ile danışabilir. En iyi sonucu elde etmek istiyorsanız, unutma, bu nedenle en iyi çaba yapmak zorundayız. İyi şanslar!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>