En Glucomannan takviyesi dozaj hızlı kilo kaybı elde etmek

Burada, glucomannan takviyesi dozajının doğru bilgileri alabilirsiniz. Etkin çalışmasını sağlamak için çok önemlidir.

Konjac glukomannanı ilk kullanıldığı ve Çinliler tarafından çalışılmış ve şifalı özellikleri, ilk Batı Han Hanedanlığı döneminde Shen Nong Materia Medica tarif edilmiştir (ca 206 M.Ö. MS 08 kadar). Konjac unu, geleneksel olarak işleme soğan, yeraltı depolama organları vasıtasıyla üretilmiştir. Bitki kül ile kaynatıldıktan sonra, un kek ya da jel olarak tüketilir. Onun tedavi edici etkileri serotonin nedeniyle olduğuna inanılmaktadır. Çinliler, astım, öksürük, fıtık, göğüs ağrısı, yanık ve hematolojik ve deri hastalıkları gibi rahatsızlıkları tedavi etmek 2,000 yılı aşkın bir süredir Konjac glukomannanı kullandık. Yaprakları da bir böcek kovucu olarak kullanılmaktadır. MS 6. yüzyılda, konjak glucomannan bir tıbbi ürün olarak Japonya’ya tanıtıldı.

glucomannan nedir?

Glucomannan aksi konjac tesisi olarak bilinen fil iplik gelen doğal elyaftır. Elyaf suda çözünür olan ve yaygın olarak diyet hapları bulunur. Sadece bu sağlık takviyeleri kullanılmıştır, ancak kullanımı yanı mutfak yemekleri ve bitkisel karışımlar doğru genişlemiştir. konjac bitkinin, kuru ağırlığının% 40 lif aittir. Bu elyaf alma kabızlık hafifletmek ve aynı zamanda da üzerinden kolesterol düzeyleri yardımcı olabilir. Su ile yutulur, bitki kök kullanıcıya tokluk hissi vererek, midede genişler.

Yemekten önce doldurun

Glucomannan is among the most viscous of all known fibers and can absorb up to 50 times its weight in water. Depending on which recommendation you favor, take a gram of glucomannan (tablet or capsule) 30 – 60 minutes before meals with a big glass of water. It expands in your stomach as it absorbs the water. When you eat after taking glucomannan, you feel full after consuming a smaller portion that usual. Dietary fiber trips the meter for satiation quickly, and that sensation of enough lasts longer; more time passes before you get hungry again.

Glucomannan ingredients and dosage

Kilo yönetiminde bazı etkiye sahip günde üç kez Glucomannan 1 gram alınması önerilir. Kullanıcılar 15 dakika yemekten önce ve suyun 1-2 bardak (belirtilmemiş tutar) ile bu desteği alması bilgilendirilir. Başka türlü, bir boğulma tehlikesi olabilir, çünkü su ile almak önemlidir. Glucomannan kendi maddedir ve her şeyden oluşur değildir.

En glucomannan takviyesi almak

Yukarıdaki incelemelere dayanarak, en iyi şekilde çalışır Glucomannan iştah bastırıcı Proto-Col SlimFizz olduğunu iddia ederler. Bu SlimFizz FDA onayı ile kullanılması önerilir. Ayrıca, kilo kaybı için doğal kesici olarak gelir. Tabii ki, resmi web sitesinde orijinal Proto-Col SlimFizz satın alabilirsiniz. Web sitesi burada sağlanan bağlantıları sayesinde ziyaret etmek için kullanılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>