Eğer spor steroid hakkında bilmeniz gerekenler

Profesyonel vücut geliştiriciler veya sporcular için, steroidler onların kas hızlıca inşa edebilirsiniz. Aslında, steroidler spor yasaktır. nedenleri nelerdir? buradan öğrenin!

Anabolik steroidler testosteron hormonu gibi hücre büyümesini uyarabilir erkek vücuttan sentetik hormonlar vardır. Testosteron uyarmak ve kas gelişimini arttırabilir. Steroid tüketmek ise, kas kütlesini inşa Enerjinizi artırmak ve vücut yağ azaltabilir olacaktır.

Bu steroidler spora sporcu tarafından da kullanılmasının nedeni vardır. Ama, steroidler vücudunuzun işlevini enjekte edilebilir. Bunlar uzun vadeli kullanımında sağlık için kötü yan etkilere neden olmuştur. Aslında, spor üzerine steroidler profesyonel vücut geliştirme tavsiye edilmez. Bunlar sadece doktor reçete ile bazı tıbbi amaçla kullanılmaktadır.

Özellikle spor steroid kullanımı vücudunuzda bazı steroidler yan etkileri vardır. Bunlar neden sağlık sorunu kas binada steroid kullanımı ile başa çıkmak için. İlaçların olarak, steroidler; kardiyovasküler hastalıklar, tansiyon, erkekler, böylece kadın ve için dolaşımdaki östrojeni yüksek seviyeleri için meme oluşumu, karaciğer ve diğer sağlık sorunlarının tümörün güçlü bir gösterge yol açabilir. böyle bir ruh hali değişikliği, depresyon, saldırganlık, şiddet içeren davranışlar olarak ve belirli vaka akut psikoz psikolojik içinde yoksunluk belirtileri, çünkü özellikle steroidler uyuşturucu kullanımı bilmelidir.

Genellikle sporcular enjekte olsun steroidler sıklıkla iğneler aracılığı ile yürütülmektedir. Orada steroidler enjekte edilir vücudun belirli bir kısmı; omuz, kalça ve kalça. steroid enjeksiyonu da insan vücuduna tehlikelidir. En önemli şey, steroidler bunları kullanmak sporcular için haksız avantaj verir. Bunlar ciddiye insanlara zarar edebilirsiniz. Çok hile bir şeklidir, çünkü steroid kullanan ile sporcular, kötü kayıtları olacaktır.

Bir durumda, steroid kullanımı sporcular oyunun bütünlüğünü yok. Onlar, daha güçlü olsun büyük kas inşa, yan etkileri giderilmeden hızlı bir şekilde daha hızlı çalıştırmak istiyorum.

Steroidler sporcular tarafından uzun süre sporda kullanılmıştır. Fakat şu ana kadar steroidler sporcular bütünlüğünü değişti büyük sorunlar haline gelmiştir. Onlar steroid kullanımı düşünmelisiniz. spora steroid kullanmanın aslında vücudunuz için sadece tehlikelidir. Sporcular doğal spora güçlerini artırmak için kendi kabiliyetine odaklanmalıdır. Onlar oyunu kazanmak için bir çok çalışma olması gerekir. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>