Doplněk spalovač tuků pomáhá podporovat ketogenní dietu

Chcete-li získat nejlepší výsledky z ketogenní dietu, doporučujeme zapojit doplněk spalovač tuku.

Co je ketogenní dieta.

Ketogenní dieta se liší od většiny ostatních diet venku. Obvykle jsme varováni, aby low svůj příjem tuku, avšak ketogenní dietu jinak.

Doporučuje se při práci na to, že váš příjem tuků by měl tvořit 60 až 70 procent své celkové denní příjem kalorií (ale ne cookie těsto-naloženého, ​​plyšového druh pizzy tuku!) Jedná se o umělých tuků, které patří do trans-tuků family!

Držte se zdravější možnosti, jako jsou ryby, avokádo, ořechy, ořechová másla, žloutků, olivy, atd

V souvislosti s naší dobře miloval bílkovin, potraviny by měly zůstat na zhruba 20 až 30 procent svého denního příjmu kalorií. To ponechává pouze sacharidy; Doporučuje se, aby se vaše sacharidů nižší než 50 g za den. To je tak, aby vaše tělo může vstoupit do stavu známého jako ketózy.

Ketóza je metabolický stav, kdy vaše tělo má vyšší hladinu ketonů ve vaší krvi, než je obvyklé. Když v tomto stavu, lipid energetický metabolismus je neporušený. To znamená, že tělo začne rozkládat uložený tělesný tuk použít jako palivo, a nikoli zdroj, ze sacharidů, které jste požití.

Ketogenní dieta výhody.

Výhody ketogenní dieta obsahuje:

  • Tělo spalování tuků.
  • Mentální jasnosti.
  • Zvýšená poznání, zlepšení fyzické energie.
  • Žádný pocit deprivace, protože budete mít menší hlad.
  • Ustálené hladiny cukru v krvi od malý k žádným příjmem rafinovaných sacharidů.
  • Skin improvements in those with acne.
  • Improved triglyceride and cholesterol levels.
  • Mantained normal hormone levels.

Using fat burner supplement to support ketogenic diet.

The ketogenic diet is designed to help you shift your body from burning glucose {created from carbohydrate intake} as the main source of energy and fuel to burning fat for fuel and energy  – this shift is revered to as ketosis.

When making the shift from being a “glucose burner” to a “fat burner,” the right supplement will help you make a smoother transition.

If you need a reliable support to your effort in a ketogenic diet, then just add Ph.375 with this. You will definitely get fantastic results.

Ph.375 je zdravý doplněk. Všechny použité složky v dodatku jsou přírodní a klinicky prokázáno, takže se nemusíte o nic starat. Poté, co vzal to necítíte žádnou závratě a nevolnost.