diyet takviyesi için TurmericPlus bulmanın en kolay yolu

TurmericPlus diyet için çok faydaları vardır. Bu makale size diyet desteklemek için turmericplus bulmanın en kolay yolu gösterecektir.

(Curcuma longa) Curcuma longa’nın rizom (altı kök), zencefil ailesinin bir üyesidir, san bir baharat zerdeçal verir. Uzun bir bitkisel ilaç ve gıda olarak Hindistan ve Asya’da kullanılmaktadır. Aynı zamanda Doğu kültürlerinde önemli bir rol oynamıştır. Traders o baharat safran benzer görünüyordu çünkü Hint safranı denilen 13. yüzyılda, Avrupa’ya zerdeçal tanıtıldı. Bu curried yemekleri ve Amerikan hardal rengi sorumludur.

Zerdeçal ve güç bir kilo kaybı elde etmek

Araştırma zerdeçal özü kan kolesterol seviyelerini düşürebilir bulmuştur – özellikle LDL kötü kolesterolü. Bu lipid düşürücü özelliklere sahiptir. Bu kolesterol seviyesini düşürür ve adipoz doku kilo alımını azaltarak kilo kaybı yararlanabilir. Thermogenesis yağlı vücut sıcaklığının muhafaza edilmesi amacıyla, merkezi sinir sistemi ile yakılır, ortaya çıkan bir süreçtir.

başlıklı Yeni çalışmada, Kurkumin 3T3-L1 kahverengi yağ benzeri fenotip ve primer beyaz adipositlerin bu kurkumin, en az dört farklı mekanizma yoluyla, beyaz yağ hücreleri (adipositler) esmerleşmesini indükleyebilir ilk kez kurulduğu Kore araştırmacılar neden olur:

O nasıl çalışır?

It works by enhancing the expression of brown fat specific genes. By stimulating the production of new mitochondria, as evidenced by increased activity of the electron transport chain and increased fatty acid oxidation.

By increasing protein levels of hormone-sensitive lipase and p-acyl-CoA carboxylase, two markers that play a role in increasing fat-degrading processes (lipolysis) and the suppression of new fat production (lipogenesis). It increases the activity AMP-activated protein kinase (AMPK). AMPK activity is something of a cellular metabolic master switch that improves metabolic homeostasis, which is often out of balance in overweight and obese individuals.

Why should find a TurmericPlus

Turmeric has a good safety record – meaning that even at high doses, there do not seem to be toxic effects. There are just a few exceptions though -turmeric can boost the activity of the gallbladder, which is usually a good thing unless you have gallstones, in which case it will hurt like a mofo. Likewise, people with kidney stones need to be careful. ALWAYS, check with your doc before you go adding any supplements or changing up your diet. They will most likely be cool with you adding turmeric in, but you may need to adjust meds if you have a pre-existing condition. Capisce?

The easiest way to find a TurmericPlus

bu bağlantıyı tıklamanız yeterli ve resmi web sitesinden satın daha Peki, nerede bir TurmericPlus bulmanın en kolay yolu, hiç kimse daha iyi? resmi web sitelerinden Alış size kaliteli ve iyi bir fiyat verir; Ayrıca bu tür indirim ve ücretsiz danışma gibi ek avantajlar elde edecektir. Burada sipariş sayfası aracılığıyla resmi web sitesinde orijinal ve garantili TurmericPlus bularak anlaşma alın. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>