Dietní definice termogeneze a jeho vazba na hubnutí

Dietní termogeneze je také známý jako termický efekt jídla nebo doplněk. Přečtěte si tento článek, pokud se chcete dozvědět více o dietních definici termogeneze.

Dietní definice termogeneze.

Dietní termogenezi je proces výroby energie v těle způsobené přímo metabolizaci potravin nebo doplněk spotřebovány. Tento proces je ovlivněn faktory týkající se složení potravin nebo doplněk a fyzický stav jedince.

Ztráta váhy.

Termogeneze hraje důležitou roli při regulaci tělesné hmotnosti. Vaše váha je závislá na vztahu dvou hlavních faktorů: strava přijata a energii uhasit.

Termogeneze je jednou ze tří hlavních složek, spolu s bazálního metabolismu a fyzické aktivity, se podílí na energetické straně této rovnice.

Konkrétně termogeneze představuje veškerou energii vynaloženou v klidovém stavu nad a za základním metabolickým poměrem. Jako taková může vysoká dietní termogeneze přispět k podpoře úbytku hmotnosti, zatímco nízká dietní termogeneze může vést k nárůstu hmotnosti.

Kofein může podporovat zvýšení termogeneze

Kofein, samostatně nebo v kombinaci s dalšími doplňky, může dočasně zvýšit metabolismus, který zvyšuje vypalování kalorií.

Studie ukazují, že užívání vyššího množství kofeinu může vést k úbytku hmotnosti kvůli termogenezi a zvýšenému spálení tuku.

Kofein podporuje proces termogeneze pomocí výkonu. To je důvod, proč je kofein začleněn do většiny doplňků stravy.

PhenQ je jedním z nejlepších doplňků stravy, které obsahují přísady (včetně kofeinu), které jsou slavné pro zvýšení tělesného metabolismu. Každá složka produktu je 100% přirozená.

PhenQ se ukázala jako velmi užitečná pro zvýšení nálady, potlačení chuti k jídlu a zvýšení hladiny energie. Může urychlit proces spalování tuků. Rychlejší spalovač tuku, který jste dnes viděli!