bir anti-östrojen olarak resveratrol etkisi

Bugün bir anti-östrojen olarak resveratrol etkilerine bakmak için gidiyoruz ve östrojen hem de östrojen getiren yan etkileri nasıl mücadele ettiği.

Estrojen. 

Östrojen vücutta doğal olarak üretilir. Ama kadınlar erkeklere göre daha yüksek düzeyde östrojen var.

Ancak, östrojen çok yüksek seviyeleri erkek hem de kadınlar için büyük bir sorundur.

Erkeklerde Yüksek östrojen azaldığı kas kitlesi, azaltılmış dayanma gücü ve hatta daha düşük libido yol açabilir. Bu arada, kadınlarda yüksek östrojen meme kanserine yol açabilir.

Östrojen kanserojen olarak sınıflandırılmıştır, bu nedenle kanserler geliştirmek ve çoğalır nasıl önemli bir ilişkisi vardır. Bu, sağlıklı hücrelerin kanserli hücrelere çalıştırmak yapabilirsiniz. östrojen seviyesi yüksek, daha hızlı kanser yayılabilir.

Bilim adamları ise resveratrol bu süreci yavaşlatabilir bulduk. onlar resveratrol için meme kanseri hücrelerini maruz, onlar kanser büyüme koruyucu bir etki veya yavaşladığını fark ettim.

Resveratrol.

Resveratrol kırmızı üzüm cilt doğal olarak bulunan bir polifenol olduğunu. Onun popülaritesi bir yaşlanma karşıtı, kardiyovasküler sağlık teşvik ve anti-kanser etkileri sahip bileşik gösteren nedeniyle bilimsel çalışmalara bu geçmiş yıllar yükselen edilmiştir.

Yüksek dozajda resveratrol ek alarak testosteron düzeyleri, blok östrojen sentezini artırmak ve androjen reseptörlerini aktive edebilen.

Resveratrol östrojen için bir antagonistidir.

Östrojen, vücut yağ artırır kas kütlesini ve gücünü azaltmak ve hatta cinsel sürücü zayıflatabilir.

Resveratrol has an ability to raise testosterone and reduce estrogen. Resveratrol supplementation is shown to increase blood Testosterone levels up to more than 50%.

Furthermore, resveratrol is an effective aromatase inhibitor, reducing the conversion of testosterone to estrogen. Many evidences clearly demonstrate decreased estrogen level in cells after the administration of resveratrol.

From this, we can conclude that resveratrol is an effective way to improve testosterone levels while preventing aromatization to estrogen.

Our recommendation.

If you want to lower the estrogen levels in your body quickly, take Resveratrol500mg.

Resveratrol500mg contains a unique and powerful formula because it is made from the finest red wine grapes.

Resveratrol500mg will work fast to raise testosterone, lower estrogen, fight free radicals, support the health of your body’s organs and also support your body’s youthful essence.