Bilmen gereken steroid kullanan birkaç riskleri

Steroid kullanan herkes çabuk kas büyümek istiyor. Ama onlar tamamen güvenli değildir. Sen Steroidler gerçekleri bilmeli – steroidler de değil yapmak nasıl!

Eğer kas eğitim seçme yanlış bir karar vermek için vermezse, kendi seçimleri vücudunuz için gerçekten güvenli olduğundan emin olun. Şimdi, birçok vücut geliştiriciler anabolik steroid ile hızlı kas bina yolu seçmek eğilimindedir. İyi seni değil yapmak nasıl steroid steroids- gerçekleri göz önünde bulundurmalıdır. Steroidler Eğer kas eğitiminde uzun süreli kullanımında bunları kullanmak durumunda ciddi etkileri yol açabilir reçetesiz bir ilaç vardır.

Aslında, bir efekt steroidler vücut onarım ve kas inşa etmek için, protein sentezleme vücudunuzun yeteneğini artırmaktır var. Vücudunuzun amino asitler içine protein uyarır, bu gövdeyi oluşturmak için gerekli olan protein içine yeniden inşa edecek. uyurken Normalde bu yeniden yapılanma sürecidir geceleri davranır. vücut geliştiriciler kendi resimlerini ve kas gücünü güçlendirmek için steroid kullanın. Onlar steroidler kötüye işareti tutmadan kas gelişiminin hızını artırmak istiyorum.

iyi değil yapmak steroid aslında bazı vardır. Sen büyük kas kitlesi ile, hızlı kilo artışı, bu tür vücut üzerinde saldırganlık, kellik, mor veya kırmızı nokta olarak steroid sallayarak veya titreyen etkilerini göreceksiniz. Eğer kısa süreli kullanımı steroid kullanırken Bunlar yaygın belirtileri vardır.

kas binada steroid alarak uzun vadeli fiziksel etkileri vardır. Bu kadın ve erkek arasındaki farklıdır. Steroid kullanan erkeklerin, onlar aşağıdaki gibi fiziksel yan etkilere neden olabilir: meme gelişimi, testis ve karaciğer hastalıklarının titreyen. kadın uzun süreli kullanımında steroid kullanımı, bunlar, örneğin anormal adet döngüsü gibi bazı maskülinizasyon etkileri görülmektedir sesler ve büyütülmüş klitoris derinleşen olacaktır.

steroid kullanan riski

Genellikle steroidler iki farklı tipleri, anabolik ve katabolik var. Anabolik hızla kas dokusu oluşturmak için çalışır. Öte yandan, katabolik kötü etkileri olan maddelerdir. Yani, sporcuların en anabolik türünü kullanma eğilimindedir. Eğer anabolik steroidler için tercih edilir, bunlar daha proteini üretmek için vücudunuzu uyararak vücut kütlesini inşa etmek için kas dokusunun engeller. Her ne kadar, anabolik steroidler etkili bir kas inşa edebilirsiniz, ancak steroidler kullanımı ile ilgili risk taşırlar.

laboratuvar muayene sonuçlarına bağlı steroidler kolesterol yapılır hormonları yaratma potansiyeline sahiptir. Bu cinsel karakteristik ve üreme belirlemek için erkeklik hormonudur kimyasal testosteron vardır. Testosteron gücüyle olarak erkeklerin kas oluşumunda rol alır. Kadınlar için, steroid kullanan kas inşa etmek testosteron hormonunun az miktarda üretebilir. Ama sen kas yapmak için steroid kullanan aldığım mümkündür yan etkileri bilmeli.

yüksek miktarda çok uzun tüketimi için yan etki yaşayabilirsiniz kas yapmak için steroid kullanmanın riski. Bunlar ruh hali, saldırganlık ve depresyonlar gibi psikolojik sorunlara neden olabilir. Fiziksel olarak, bu tür karaciğer bozukluğu, kellik, meme gelişimi ve erektil disfonksiyon ve infertilite gibi cinsel sorunlar gibi fiziksel koşullarla küçülecek. steroidler etkileri kas inşa etmek Yani, dikkatli olmalıdır.

kas binada steroid alarak uzun vadeli fiziksel etkileri vardır. Bu kadın ve erkek arasındaki farklıdır. Steroid kullanan erkeklerin, onlar aşağıdaki gibi fiziksel yan etkilere neden olabilir: meme gelişimi, testis ve karaciğer hastalıklarının titreyen. kadın uzun süreli kullanımında steroid kullanımı, bunlar, örneğin anormal adet döngüsü gibi bazı maskülinizasyon etkileri görülmektedir sesler ve büyütülmüş klitoris derinleşen olacaktır.

Hepimiz steroidler kas inşa etmek ve steroidler sağlığımız için etkileri nelerdir nasıl biliyor? Sen kas büyümek isteyen kadınlar da dahil kas yapmak için steroid kullanmanın düşünmelisiniz. Kadınlar için, hamile ise bir fetüste gelişimsel sorunlara yol açabilir. Onlar da adet döngüsü ve doğurganlık üzerinde olumsuz etkileri vardır.

Steroidler sadece doktorun reçete gerekli altında belli tıbbi nedenlerle kullanılmalıdır. Doktorlar zararlı yan etkilerinden sağlığınızı korumak için steroidler kullanımını kontrol eder. Eğer kas eğitiminde yeteneğinizi geliştirmek için spor salonuna gitmek eğer değer olmalıdır. Sen doğal olarak vücut kütlesi kazanmak ve her gün sizi iyi yapabilirsiniz. Sen yediğiniz gıdalardan iyi protein ile dengeleyebilirsiniz. Anlamak vücudun gerekli!

Eğer kas yapmak için steroid kullanan riski hakkında ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız, bunu doktorunuzla veya eğitmen ile konuşabilirsiniz. steroidler kas inşa ve kullandıkları değer nelerdir yok nasıl tartışın? Gerçek steroid bulacaksınız. Sen steroid olmayan kas yapmak için en iyi yöntemlerdir karar vermelidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>