basit yollarla ve garantili ile TurmericPlus Yetkili Satıcılar

Turmericplus sizin sağlıklı vücuda azaltmak için faydaları vardır. Sağlığınızı artırmak amacıyla Turmericplus nereden Size paylaşacak.

Zerdeçal, en köriler ve mustards bir madde, sadece bir baharat daha fazlasını olarak kullanılan bir geçmişe sahiptir. Zerdeçal derin portakal pigmenti uzun bir boya olarak kullanılmıştır ve her iki Ayurveda ve Çin tıbbı gelenekleri tedavilerde zerdeçal kullanın. Zerdeçal da binlerce yıldır Hindistan’daki dini törenlerde yer düzenledi.

Zerdeçal içindeki beslenme

zerdeçal bitkisi veya Curcuma longa yakından zencefil ile ilişkili bir bitkidir. Bu bitkinin lezzet ve pigment kaynağı olan anaç için Asya’da tropikal iklimlerde yetişmektedir. yeraltı olur, ancak gerçek bir kök daha sapın daha fazladır anaç, bir macun haline getirilir, ya da bir toz halinde, kurutulmuş ve öğütülmüş olabilir.

Zerdeçal, beta-karoten, askorbik asit (C vitamini), kalsiyum, flavonoidler, lif, demir, niasin, potasyum, çinko ve diğer besin maddeleri içerir. Ancak, en son derece lanse sağlık etkileri ile bağlantılı zerdeçal kimyasal kurkumin olduğunu.

Zerdeçal ve kan basıncı üzerinde etkisi

Short-term, oral supplementation of turmeric can decrease the blood pressure in individuals with kidney diseases, according to a study published in the July 2011 issue of the Journal of Renal Nutrition. Some animal studies, such as the one published in the November 2009 issue of the journal “Circulation,” state that curcumin inhibits the action of the protein p300 histone acetyltransferase and prevents the high blood pressure-induced damage of the heart cells.

The University of Maryland Medical Center also suggests that turmeric may lower cholesterol and prevent plaque formation in the arteries. This may in turn help maintain blood pressure. Methanolic extracts of curcumin also dilate and relax the blood vessels in animal models, says a study in the July 2009 issue of the journal of Ethnopharmacology.

Is turmeric safe?

gıdalarda bulunan miktarda tüketildiğinde bir Zerdeçal çoğu insan için güvenlidir. Yüksek dozda alınan Ancak, zerdeçal yan etkilere sahip olabilir. Bazı destek zerdeçal özü 500 miligram kadar içerirler ve bunların etiketleri günde dört kapsül alarak öneriyoruz.

Nerede TurmericPlus satın

Yani zerdeçal ürünün birçok çeşidi zaten büyük bir mağazada satmak. Hatta, zerdeçal ürünü, en iyi yer, pek çok çeşit resmi web sitesinde olduğundan satın almak. yetkilisi olarak, bu tür indirim ve online danışma olarak daha fazla avantaj elde edecek. Şimdi, bir garanti ve orijinal% 100 TurmericPLus satın linke tıklayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>