Aslında daha genç bir görünüm için çalışmak yaralar için en iyi kollajen krem

Burada birçok avantajları ile yaralar için kollajen krem ​​yeni bir üründür. Aşağıdaki makale yorumları okuyabilirsiniz.

Kolajen, cilde gerilme mukavemeti veren protein, yara iyileşmesi her aşamasında önemli bir rol oynamaktadır. Bu debridman, anjiyogenez ve yeniden epitel doku gelişimini teşvik, yaranın, fibroblastlar ve keratinositler gibi hücreler, çeker. Buna ek olarak, kolajen, yeni doku büyümesi için tabii bir iskele veya alt-katman sağlar.

kollajen Hakkında

Kollajen pansumanlar yeni doku büyümesini teşvik etmek ve yara yatağında birikimi ve yeni kurulan kollajen liflerinin organizasyon ve granülasyon dokusu teşvik ediyoruz. Bu sargılar, kimyasal olarak yaraların hücre dışı sıvısında bulunan matriks metalloproteinaz (MMP) bağlanır. Normal yara iyileşmesi için vücudun doğal kolajen mevcut bırakarak kolajen içeren pansumanlar MMP alternatif kollajen kaynağı vermek yara olduğunu düşündü böylece MMP normalde saldırıp kollajen yıkmak.

yaraların çeşitli Doldurur

Kollajen bir yara yatağında doku büyümesini hızlandırma önemli bir rol oynar, yaranın, fibroblast ve keratinositler gibi sayısız hücre çeşidi, göç yardımcı olur. Bu özellikler bir yarada enfekte hücrelerin temizlenmesi ile klinisyenlere yardımcı olmamızı ve gerçekleşmesi doğal büyümeyi teşvik edebilir. Kollajen pansumanlar yatak yaraları, küçük yanıklar, ayak ülserleri, kronik yaralarda ve büyük açık kesikler dahil yara tipleri, bir zenginliği için uygundur.

Bir hastaya Esnekliği ve konfor kolajen bir go-to o yara iyileşmesi için geldiğinde giyinme olun. kolajen elyafları ile tedavi edilemez yaralar yalnızca belirli tür üçüncü derece yanıklar, eschars haline getirilir veya ölü doku veya sığır, kuş ya da domuz ürünlerine karşı alerjik semptomlar sahip olan bir hastayı yanmış yaralanmalardır.

kollajen pansumanlar

Collagen Dressings including Promogran dressings, SkinTemp, Nugel, Fibracol dressing, Collagen dressing, wound gel, Fibracol wound dressing and Prisma collagen dressing. Collagen dressings are used to help moderate to heavy exuding wounds heal. collagen dressings promote healing by keeping the wound moist while absorbing exudate. Versatile and absorbent, Collagen dressings can be cut to fit the wound. Some collagen dressings are available as ropes for packing deep wounds. Our Collagen selections include Johnson and Johnson popular Promogran dressing.

Downplaying infection

Another beneficial aspect to using a collagen dressing is its ability to reduce occurrences of wound infection. Collagen can help control instances of bio-burden from occurring, which essentially the buildup of bacteria inhabits a surface before it has been sterilized. By layering a barrier between the wound and the surrounding bacteria, as well as its production of spreading antimicrobial agents around the wound, the overall risk of infection is decreased.

Minimize irritation

Collagen dressings typically possess non-adherent qualities so the dressing will stay compressed while feeling loose, eliminating the dressing sticking to the dried secretions of the injured area. However, cover dressings will be needed when using a collagen dressing. When combined with its characteristics of staying soft, as well as producing an ideal moist environment for the wound, collagen fibers can help lower irritation and discomfort. Collagen dressings can stay typically applied to a wound for around seven days. It will also minimize switching bandages.

Best collagen for wounds to buy

Size XYZSmartCollagen almaya öneriyoruz. Bu XYZSmartCollagen resmi web sitesinde satın alınabilir. Bu XYZSmartCollagen resmi web sitesini ziyaret etmek için bağlantıyı tıklayın. Garantisi ile özel bir fiyat almak için resmi web sitesinde bu ürünü satın almak için çok önemli olacaktır. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>