Resveratrol: yanlısı bir testosteron takviyesi

Testosteron, başlıca erkeklik hormonudur. resveratrol ile testosteron düzeylerini yükselten ve size genel sağlık ve refahını artırmak gerekir.

Testosteron kemiği ve metabolik sağlık kas büyümesi ve gücünü teşvik, hem de iyileştirilmesi sorumludur. Eğer gerçek bir adam varsa, kesinlikle vücudunuzda yüksek testosteron sahip olmak istiyorum. Neyse ki, resveratrol alarak etkili ve güvenli bir şekilde testosteron düzeylerini artırabilir.

Resveratrol: ne olduğunu?

Resveratrol kırmızı şarapta bulunan doğal fenol olduğunu. Bu aşırı serbest radikal hasarı mücadele ve sağlıklı ve refahı teşvik antioksidan özellikleri vardır.

Kalp hastalığı, insülin direnci ve yüksek kan basıncına karşı koruyucu avantajlar sunmak için bulunmuştur ve yağ hücrelerinin gelişimini inhibe olarak da uzun vadeli kilo kaybı ile yardımcı olabilir.

Çalışmalar besin doğrudan aromatizasyonun inhibe da testosteron artırmak ve göstermek. araştırma.

Gerçekten testosteron artırmak resveratrol miyim?

resveratrol takviyesi araştırma çok ilginç. Yüksek dozda resveratrol hücrelerinde steroidojenik akut düzenleyici protein miktarını arttırabilir ve böylece gonadlar içinde testosteron kolesterolden dönüşüm artar.

Kenara steroidojenik akut düzenleyici proteini arttırmaktan, resveratrol, çok başka bir mekanizma yoluyla testosteron seviyelerini arttırabilir ve bu östrojen testosteronu dönüştüren enzim aromataz inhibe ederek vardır. Bu etki birçok çalışmada görülmüştür.

Since resveratrol has also been found to increase intracellular levels of cyclic adenosine monophosphate by slowing down its degradation, it could also activate androgen receptors (much like forskolin), and that would make it a pretty solid natural testosterone booster.

The only resveratrol supplement we want to recommend is Resveratrol500mg. This product is able to combat free radicals resulted by negative factors of environment, lifestyle, food and aging.

Coming with an ultra-advanced formula, Resveratrol500mg is an incredible supplement that you can rely on to boost testosterone. With high testosterone levels, you will have strong physical body, high energy and sharp mental. They all make you a real man!

Resveratrol 500mg
Resveratrol: yanlısı bir testosteron takviyesi